2021 yılına hızlı bir giriş yapan win coin popüleritesini kısa sürede kaybederek düşüş eğilimine geçti. Yükseliş trendinde olduğunda bir çok yatırımcı tarafından desteklenen bu coin için özellikle Tron ağı desteğini çok daha yüksek göstererek işlem hacmini 2 katına çıkarttı. Win coin yatırımcıları şu sıralar neden düşüyor? şeklindeki sorunun cevabını arıyor.

Kripto para uzmanlarının yaptığı analizler ve yorumlara bağlı olarak yılın 2. çeyreğinde aldığı yatırımlar ve yatırımcıların bu coini desteklemesi ile birlikte %20 bir artış göstereceğini paylaştı. Binance üzerinden işlem çiftlerinde beklenenin üzerinde bir alım satım yapılması değerini artırdığı gibi bitcoin tarafında gerçekleşen düşüşlere bağlı olarak win coinde değer kaybetmiş durumda.

Her ne kadar bitcoin manipule edilse debir çok altcoin bu durumdan etkilenmeden zirveye çıkmaya devam ediyor. Fakat bitcoin ile aynı ağı kullanan bu tür altcoinler beklenen seviyelere çıkmadan kendi içlerinde değer kaybetmeye devam ediyor. Pazarda bulunan nakit akışının %70 oranı bitcoin tarafında olduğundan bu tür altcoinler sadece %30’luk bir nakit parayı kendi aralarında paylaşıyor. Haliyle bitcoin düştüğünde bir çok nakit diğer coinlere gitmek yerine bitcoin üzerinden değer kaybediyor. Piyasa da bulunan al -sat yapan yatırımcılar bu duruma en büyük etken olarak biliniyor. Kısa vade yatırımcıları beklenen bir durumla karşılaşmadığı gibi bu tür coinlerin en büyük nedeni popüler insanların yaptığı olumlu yada olumsuz yorumlar olabiliyor. Kripto para yatırımı yapılacak zaman bir coinin yükselişe geçtiği zaman değildir. Uzun vade yatırım her zaman kazandırır. YTD

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com