Anadolu kulüplerinden Van Spor Token bugün piyasaya çıkıyor. Bitexen tarafından piyasaya çıkartılacak olan van coin ön satışı bugün başlayarak satın alma işlemleri gerçekleştiririlebilecek.

Van spor kulübüne gönül vermiş taraftarlar adına çıkartılan bu token ile hem kulüp tarafına hemde token sahiplerine birbirinden farklı ve avantajlı imkanlara sahip olacak. Bir çok hediye, ücretsiz bilet, van spor kulübünün destekleri ile token sahipleri ile buluşacak.

2 milyon 600 bin token yatırımcıları ile buluştuktan sonra yani ön satışlar tamamlandıktan sonra alım satım yapma işlemleri 13 aralıkta açılacak. 2 farklı ön satış seçenekleri ile kilitli ve kilitsiz kısımlardan istediğinizi seçerek yatırım yapabilirsiniz.

Van Spor Fan Token almak için buradan ücretsiz kayıt olabilir ve bir çok kripto paraya %20 komisyon indirimi ile yatırım yapabilirsiniz.

ERC 20 altyapısı ile üretilen Van token almak için hızlı olmalısınız. Daha önce satışı gerçekleşen bir çok anadolu kulüplerinin fan tokenleri 2x yapmış durumda.

Kilitsiz seçenekteki ön satış miktarı ve rezervlerden belirlenen miktarda VAN Token’lar ilk yıl dolaşıma girecek, devam eden dönemlerde ise kilitleri açılan VAN Token’lar ve izahnamede yer alan oranlarda VAN Token rezervleri dolaşıma dahil olacaktır. Dolaşım planı hakkında detaylı bilgi için izahnameyi inceleyebilirsiniz. Arz talep dengesine göre fiyatın belirleneceği ve ön satış tamamlandıktan sonra alım satım işlemleri belirlenen bu fiyat üzerinden gerçekleşecek. Aynı zamanda farklı seçenekler ile token yakımları da gerçekleşeceği duyuruldu. Şampiyonluk , maç kazanımı , lig sıralaması gibi bölümlerde token yakımı gerçekleşerek van coin fiyatının yükselmesi bekleniyor. kriptocoinler.com

Van coin ön satış seçenekleri ;

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com