TRX coin piyasada yaşanan olumsuzluklara rağmen güçlü duruşu ile diğer coinlere nazaran biraz daha yavaş düşüş sergiliyor. Bunun nedenleri arasında ilk olarak kurucusu Justin Sun aktif olarak sosyal medyayı takip etmesi olarak bilinse de göstermiş olduğu bu performans çok da etkili olmayabiliyor. Tron kurulduğu ilk gün itibariyle büyük başarılar göstermiş bir coin olmasına rağmen aynı altyapıyı kullanarak çıkartılan coinler ile birlikte kripto dünyasında iyi yerlere gelmeyi planlıyor. Son 24 saatte %4 bir düşüş gösteren tron için gelecek ile ilgili yapılan yorumlar oldukça olumlu. Son olumlu gelişme ise BTCturk türk kripto para borsası tarafından listelenmesinin ardından %15 bir değer kazandı. Fakat çok uzun sürmeyerek tekrar düşüş eğilimi gösteren kripto paralar arasına girdi.

TRon TRX Geleceği

Justin sun ile birlikte bir çok projede imzası bulunan tron coin için ünlü teknoloji şirketleri gibi bir çok kurumsal alanda ortaklık yapması bu coin için en büyük başarı olarak gösteriliyor. Yapılan bu ortaklıklar ve teknoloji alanındaki çalışmalar ile güçlü alım yapılmasının yanı sıra kar satışlarınında yüksek olduğu bir durum ile karşılaşmak mümkün olabiliyor.

TRON COİN TRX NEDEN DÜŞÜYOR?

Düşüş nedenleri arasında ilk olarak blockchain teknoloji alanında yaşanan olumsuz gelişmeler gibi bitcoin tarafında görülen düşüşler neden olabiliyor. Aynı zamanda kripto dünyasındaki bitcoin bağlantılı coinlerin düşmesi aslında alım-satım durumlarını da düşürdüğü gibi arz-talep gibi nedenlerle yükselen coinleri engelleyebiliyor. Hedefin ilk olarak 1$ seviyesine çıkması beklenen bu coin için hedeflere kısa sürede ulaşması için gerekli olan adımları Justin Sun tarafından bir çok alanda gerçekleşmesi için çalışmalar yapılıyor. Yapılan bu teknoloji anlamındaki yatırımlar ile TRX coin için gelecekte yükseliş trendine girecek olan kripto paralar arasında yer alması gibi olumlu sonuçlar ile karşılaşmak mümkün olabilecek.

TRX nereden alınır?

TRX dünyanın en büyük borsası binance üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde almak mümkün. Bunun için %20 komisyon indirimli kayıt için tıklayarak satın alabilirsiniz. Daha hızlı olmasının yanı sıra yaşanan yoğunluklardan etkilenmeyerek donma ve kilitlenme gibi konuları asla yaşamazsınız.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com