Spora gönül vermiş kişilerin takip ettiği ve bir çok futbol kulübü tarafından çıkartılan taraftar coinler tokenler listesi her geçen gün artıyor. Fan kripto paralar için takımların gerekli kurumlara başvuru yaparak tokenleri çıkartabiliyor. Özellikle taraftarların yatırım yaparak kazanç elde edecekleri bir platform olan bu coinlerin yükselmesi için maç günleri ve kazanan maçların olması yeterli oluyor. Aynı zamanda şampiyonluk ve takım içerisinde yaşanan olumlu gelişmelerde coinlerin değer kazanması için yeterli oluyor.

Tabi bu durum olumsuz olarak da yansıyabiliyor. Maç kaybetmek ve diğer olumsuz gelişmeler gibi durumlar neticesinde değer kaybedebiliyor. Taraftar tokenler son zamanlarda ülkemizde de popüler olabiliyor. Galatasarayın ardından Fenerbahçe de taraftar token çıkartmak için başvurulara başladı.

TARAFTAR FAN KRİPTO PARALAR LİSTESİ

Atlético de Madrid Fan Token

FC Barcelona Fan Token BAR

Juventus Fan Token

AC Milan Fan Token

Paris Saint-Germain Fan Token

AS Roma Fan Token

OG Fan Token

Galatasaray Fan Token

Trabzonspor Fan Token

Young Boys Fan Token

İstanbul Başakşehir Fan Token

Manchester City Fan Token

Göztepe S.K. Fan Token

Şeklinde her geçen gün yeni katılan fan tokenler ile kripto dünyasına giriş yapıyorlar. Son zamanlarda Beşiktaş ve Fenerbahçenin de bu tokenlerin arasına katılması bekleniyor. Taraftar tokenlerin bazılarını binance üzerinden yatırım yapabiliyorsunuz. Satın alınamayan kripto paraları ise bir çok coin borsası üzerinden takip edebilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com