Sun coin tamamen proje amaçlı kurulan sosyal bir kripto para olarak geliştirildi. Bununla birlikte bir çok kripto paraya ön ayak olacak sun coin barındırdığı sistem ile birlikte en büyük coin borsası binance üzerinde inovasyon olarak listelenmeye başladı. TRON ile birlikte geliştirilen bu coin için herhangi bir yatırım, madencilik , nakit akışı gibi desteklere ihtiyaç duymadan geliştirilen sun coin neden düşüyor?

Sun Coin %20 komisyon indirimi ile satın almak için binance buradan üye olabilirsiniz.

Diğer coinlerden ayıran en büyük farkı herhangi bir desteğe bulunmaması ve bununla birlikte gelecekte herhangi bir duruma bağlı kalmadan değer kazanma olanağına imkan sağlayacak olan bu coin için pump , dump ve manipule gibi illegal işlemlere maruz kalmadan değer kazanacak bir coin olduğu söyleniyor. DEFI topluluğunda yer edinen bu coin için kendi başına bir değerleme kazanacağı gibi bir çok coin içinde örnek teşkil edecek.

TRON kurucusu Justin Sun tarafından kendi adı ile piyasaya sürülen su coin geleceği ETH 2.0 projesi olan DEFI ile aynı platformda işlem görmesi ve bir çok kişinin bu durumu desteklediği için bu alanda geliştirileceği duyuruldu. Bir yandan ise TRON tarafına destek olması planlanan SUN coin inovasyon projesinden çıktıktan sonra tokenleri TRON tarafına yönlendireceğini duyurdu.

Bu projeyi destekleyenlerin yanı sıra ağır şekilde eleştiren yatırımcılarda bulunuyor. Özellikle büyük miktarlarda para yatıran yatırımcıların yanı sıra illegal şekilde coinleri yükselten gruplar bunların başında geliyor. Çünkü bu gibi durumlardan etkilenmeyecek bir coin geliştirildiği aşikar.

SUN COiN NEREDEN ALINIR?

Sun Coin almak için en büyük kripto borsası Binance üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde bu coine yatırım yapabilirsiniz. Verilen bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Coinleri daha hızlı takip etmek ve satın almak için Binance üzerinden %20 komisyon indirimi ile kayıt tıklayın.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir