Gate.io’daki “Startup” etkinliği , kullanıcılara yenilikçi ve gelişmiş projelere erişim sağlamayı amaçlamaktadır. Gate.io, tüm yatırımcılarına ilk yatırımı yapabilme fırsatını Startup projeleriyle sunar. Yeni projelerin amacı ise daha çok yatırım alarak değer kazanması olacak hedefleniyor. Yeni projelerin daha başarılı olması için gerekli olan yatırımları alarak başlayacak olan bu sistem ile yatırımcılarına daha çok kazandırmanın hedeflendiği görülmekte.

Son 5 Startup Projesinin Kazanç Tablosu : KNIGHT & VERA & BLIN & XWG & PORT Gate io üzerinden

Piyasada yer alan bu projeler ile yatırımcılarına yüzde oranından kazandırdığı değerler görülebilmektedir. Startup projelerine destek devam edeceği gibi kazanç oranlarında değişiklik de bu şekilde farklılık gösterecektir.

Brokoli (BRKL): aksiyon ile kazanılan bir NFT ağaç metaverse’dir. Burada, her DeFi işlevi çevreci ve kullanıcı için hiçbir ekstra ücret ödemeden uygulanmaktadır.Kullanıcılar ürünleri sahiplenebilir, takas edebilir ve bunu yaparken doğaya da katkıda bulunabilir çünkü tüm DeFi ürünleri çevreye katkı yapabilmesi için tasarlanmıştır.

Monsoon Finance (MCASH): MCASH bir çift zincirli gizlilik protokolüdür. Tek blokzincir sorununu her DeFi protokolüne uygun çift zincirli sistemlerindeki gizlilik özellikleriyle çözüyorlar. Son çıkan startup projeleri ile üyelerine daha çok kazandırmayı hedefleyen gate io için üye olmakta çok geç kalmış sayılmazsınız. Sizlerde yatırımlarınızı güvenli bir şekilde yapmak için gate io borsasına hızlı kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ekstra Kampanya: ORION’nun kazancını tahmin et! Kişi başı 200$ kazanma şansını yakala! 20 kazanan olacaktır. detaylar için gate io üzerinden kayıt işlemi yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com