Solana Coin kripto altcoin piyasasında adından sıkça söz ettiren ve bir çok sosyal medya platformlarında popüler olmaya başladı. Bu bağlamda bir çok yatırımcısı bulunan bu coin için merak edilen bir çok ayrıntıya yer verdik. Solana coin yükseliş trendine girmesi ile birlikte sol coin neden düşüyor? Uzmanların grafik analizlerini yaptığı sol coin yorum ve geleceği hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Bir çok kripto parada olduğu gibi sol coinde kendi içerisinde projelendirme ve çıkış amaçlarını barındırıyor. Bunları takip ederek yatırım yapanlar için oldukça önemli olan bu projeler aslında gelecekte nasıl bir yol izleyeceğini ve neye dayanarak bir yükseliş göstereceğini ifade ediyor. Kendi içerisinde kullanıcılarına sunduğu bazı özellikler şu şekilde ;

Solana Coin Özellikleri ve Geleceği

  • Ölçeklenebilirlik özelliği sayesinde çok hızlı bir şekilde güvenlik koruması sağlarken 1 saniyede 50 milyondan fazla işleme izin veriyor.
  • Merkeziyetsizleştirme özelliği ise binlerce altyapı özelliğini desteklemesi ile kendi içerisinde illegal bir duruma izin vermediği gibi bir çok işlemin şeffaf bir şekilde yapılmasını sağlamakta. Yani kripto yaratıcıları anlamsız bir şekilde fiyat yükseltme ve düşürme gibi eğilimlerde bulunamaz.
  • Çok pahalı olmadığından uygulama kendi içerisinde izin verdiği işlemlerden maksimum 10 dolar gibi bir işlem ücreti alır.

Solana Coin Uzman Yorumları

Kendi platformunu kullanan Solana coin için uzmanların genellikle bu tür işlemlere sahip olan Kripto paraların geleceği parlak olması ile birlikte bir çok kripto para borsasının desteklediği ve yatırımcı aldığı bir coin olarak yorumluyor. Haliyle alım olduğunda trendlere girmesi ve yükseliş göstermesi de mümkün olabiliyor şeklinde yaptıkları yorumlar ile bu coinin destekçisi olabiliyor.

Gelecekte kendi yönetim tokeni olarakta kullanılabilecek bu kripto paranın ne şekilde bir havuz içerisinde bulunacağı ise yapılacak olan yatırımlara bağlı olduğu düşünülmektedir. Blokzincirleri kendi içerisinde geliştirmeye açık bir kaynak kod ile sunduğundan daha çok küresel anlamda bir izleme kimliğine sahip olduğu biliniyor.

Sol Coin Neden Düşüyor?

Solana Coin piyasalarda ki anlamsız ivmelenmelerden etkilenebildiği gibi bitcoin temelli bir yapısı olduğundan daha çok buna bağlı hareket etmektedir. Bu yüzden kar ve zarar satışlarının olmaması için uzun vade yatırımlarının yapılması her zaman mantıklı olduğu gibi Sol coin içinde aynı şe geçerli. Bitcoin’e bağlı bir çok kripto paranın düşmesi haliyle sol coin içinde geçerli oluyor. Zarar edilmeden kazanç sağlamak için panik satışlarının yapılmaması gerektiği tavsiye ediliyor.

Yatırım Tavsiyesi değildir.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com