Santos Coin %20 İndirimli Satın Almak için Buradan Kayıt olabilirsiniz

Santos Coin binance ile kripto para konusunda anlaşarak resmi kripto parası Santos FC Fan Token hazırlıklarına başladı. Binance üzerinden stake edilebilecek olan bu coin için Bnb ve Busd işlem çiftlerini kullanabilirsiniz. Fan tokenlere ilginin arttığı son günlerde binance kendi bünyesinde oluşturduğu alan ile fan tokenleri listeleyecek.

Geçtiğimiz günlerde Lazio ve Porto kulüplerinin fan tokenlerini kripto para borsalarına işleyen Binance bir yenisini daha ekleyerek Fc Santos coin piyasaya çıkartmaya hazırlanıyor.

Binance, Binance Smart Chain üzerinde Santos FC için bir Binance Taraftar Tokenı olan Binance Launchpool – Santos FC Taraftar Tokeni (SANTOS) üzerindeki 26. projesini duyurmaktan heyecan duyuyor.
Kullanıcılar, 2021-11-27 00:00 AM’den (UTC) başlayarak, 30 gün boyunca SANTOS jetonlarını toplamak için BNB ve BUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebilecekler.
Binance daha sonra SANTOS’u 2021-12-01 11:00 AM (UTC)’de yenilik bölgesine listeleyecek ve SANTOS/BTC, SANTOS/TRY, SANTOS/BRL ve SANTOS/USDT ticaret çiftleriyle açık ticaret yapacak.

SANTOS Launchpool Ayrıntıları:
Token Adı: Santos FC Taraftar Tokeni (SANTOS)
Maksimum jeton kaynağı: 30.000.000 SANTOS
Launchpool jeton ödülleri: 1.500.000 SANTOS (maksimum jeton arzının %5’i)
İlk Dolaşan Arz: 4.550.000 SANTOS (maksimum jeton arzının %15.17’si)
Akıllı Sözleşme Adresi: SANTOS (BEP-20)
Stake Koşulları: Üst limit yok. KYC gerekli

Desteklenen Havuzlar:
Stake BNB: Ödüllerde 1.200.000 SANTOS (%80)
Stake BUSD: 300.000 SANTOS ödül (%20)
Bahis 2021-11-26 01:00 PM (UTC) ile başlar
Çiftçilik Dönemi: 2021-11-27 00:00 AM (UTC) – 2021-12-26 23:59 PM (UTC)

Santos FC Fan Token Stake Ayrıntıları

Kullanıcı ödüllerini hesaplamak için her saat başı kullanıcı bakiyelerinin ve toplam havuz bakiyelerinin anlık görüntüleri alınacaktır ve bu da her saat güncellenecektir.
Kullanıcılar (saat başı hesaplanan) ödüllerini biriktirebilecek ve bu ödülleri istedikleri zaman doğrudan spot hesaplarına alabilecekler.
Her havuzun yıllık yüzde getirisi (APY) ve toplam havuz bakiyesi gerçek zamanlı olarak güncellenecektir.
Jetonlar aynı anda yalnızca bir havuzda stake edilebilir. Örneğin, Kullanıcı A, aynı BNB’yi aynı anda iki farklı havuza paylayamaz, ancak BNB’lerinin %50’sini A havuzuna ve %50’sini B havuzuna tahsis edebilir.
Kullanıcılar, herhangi bir zamanda gecikme olmaksızın fonlarını geri çekebilecek ve diğer mevcut havuzlara hemen katılabilecekler.
Her havuza yatırılan jetonlar ve ayrıca talep edilmeyen ödüller, her çiftçilik döneminin sonunda her kullanıcının spot hesaplarına otomatik olarak aktarılacaktır.
Launchpool’da stake edilen BNB, kullanıcılara airdrop, Launchpad uygunluğu ve VIP avantajları gibi BNB tutmak için standart avantajlar sağlamaya devam edecek.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com