Rvn coin şu sıralar madencilik alanında en çok tercih edilen kripto paralar arasına girmiş durumda. Bitcoin madenciliği zorlaşması ile birlikte tercih edilen ikinci coin ethereum alternatifi olarak rvn coin tercih ediliyor. Peki beklenenin aksine rvn coin neden düşüyor? Bitcoin değer kaybının ardından rvn coinin de etkilenmesi aslında borsada ki nakit akışının azalması olarak görülse de kendi alanında madencilik ile üretilen coin olmasının da bir bağlantısı oluyor. Ravencoin madencileri satış işlemini düşük fiyatlardan gerçekleştirmediği düşünülürse bu coin için yükseliş göstermesi gerekiyor fakat, yatırım için alacak olan kişilerin bu coine yönelmemesi nedeniyle yükseliş trendine geçemiyor. Bir çok kişinin bitcoin yatırımı yapması nedeniyle nakit akışının çoğunluğu bitcoin üzerinde bulunuyor bu nedenle diğer coinler gibi ravencoin de yükselişe bir türlü geçemiyor.

Satış baskısını en çok hisseden coinlerin arasında gelen rvn için madencilerin ihtiyacı olan nakit akışını bu kriptoyu bozdurarak karşıladığı düşünülüyor. Aslında bir çok coinde olduğu gibi değeri yüksek olması sebebiyle tercih edilen bu coin için gelecekte analizcilerin yaptığı yorumlar ise oldukça güzel. Ethereum 2.0 sürümü ile madenciliğin biteceği haberleri yayılırken rvn coin madenciliği en çok tercih edilen mining durumuna geçecek. Haliyle daha çok ilgi artacağından rvn coin %100 bir değer kazanması muhtemel olduğu iddia ediliyor.

RVN COİN NEDEN DÜŞTÜ?

Yenilikçi bir proje olarak piyasaya çıkan rvn coin bitcoin alternatifi olarak doğsa da ilk önceliği güvenlik geliyor. 2017 yılında piyasaya çıkan rvn coin bitcoin ile aynı algoritmada üretime yapması ve hash değere sahip olması bitcoin gibi bir madencilik değerine sahip olacağı tahmin ediliyor. Bitcoin temelinde işlem gören ravencoin düşüş yaşamasının nedeni ise nakit akışındaki sıkışma ve bitcoin değer kaybetmesi olarak tahmin ediliyor. Bu yazı kaleme alındığı andan itibaren 1 rvn coin $0.06367 dolar seviyelerinde işlem görüyor. İlk olarak hedefin 1 dolar olması beklenen bu coin için gelecekte yapılacak arz talep ilişkilerine göre değer kazanacağı tahmin ediliyor.

Binance üzerinden hızlı ve güvenilir şekilde alım satım yapabileceğiniz bu coin için binance üzerinden %20 komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com