Büyük yükselişin ardından değer kaybetme serüvenine katılan Radio Caca Neden düşüyor? En popüler kripto paraların ve en çok konuşulan coin olan Raca coin neden düşüyor? Sıfırlarını tek tek atan radio caca son günlerde %50 oranında bir değer kaybederek yatırımcılarını üzmüş durumda.

Radio Caca Neden Düşüyor?

Bir çok ünlü isiminde sosyal medya üzerinden desteklediği raca coin son günlerdeki düşüş sebepleri arasında beklentilerin karşılanmadığı söyleniyor. Binance üzerinden listelenmesi beklenen ve Elon Musk annesi tarafından desteklenen bu kripto paranın gelişmeleri ile kısas sürede yükselmesi öngörülüyor. Bu tür meme kripto paralarında kar satışlarının hacim düşmesine ve buda değer kaybetmesine neden olduğu artık herkes tarafından biliniyor.

Mayıs 2021’deki başlangıcından bu yana, Radio Caca (RACA), GameFi ve Metaverse’de lider olarak kendini kanıtlamıştır. Radio Caca, Maye Musk ve Justin Sun ile panellere ev sahipliği yapan Metaverse endüstrisinin ana kolaylaştırıcılarından biridir. Radio Caca mantarı olmayan token (NFT) sürümleri çok rağbet görüyor. NFT’lerde devrim yaratacak ve çok dikkat çeken bir diğer kripto para ise EverGrow Coin. Sadece 7 hafta önce piyasaya sürülen EverGrow Coin, daha önceki birçok kripto rekorunu çoktan kırdı. EverGrow Coin 1 milyar dolarlık bir Marketcap elde etmeyi başardı, 25 Milyon Dolardan fazla BUSD ödülü dağıttı ve 100.000’den fazla sahibi var. Kriptocoinler.com

EverGrow Coin, dünyanın ilk merkezi olmayan NFT kredi platformunu geliştiriyor. BSC üzerine inşa edilen platform, NFT sahiplerinin, NFT’lerini satmadan adil faiz oranlarında teminat olarak kolayca borç almalarına olanak tanıyacak. Bu, NFT sahiplerinin NFT’leri üzerinde dijital toz toplamak yerine onlara ödünç verip para kazanabileceklerini ima eder.
EverGrow ayrıca yakında, değiştirilemez tokenlerin alım ve satımına izin verecek olan BSC tabanlı NFT Marketplace’i piyasaya sürecek. Pazar, ünlülere, etkileyicilere ve içerik oluşturuculara koleksiyonları için para basma, satma, sergileme ve hatta gizemli kutular bırakma fırsatı sağlayacak. Binance Chain, daha ucuz ve daha hızlı işlemi nedeniyle hızla yükseliyor.

Son zamanlarda, Radio Caca (RACA), Binance NFT Marketplace’te ikinci Mystery Box satışını gerçekleştirdi. NFT’ler, Evrensel Metaverse’lerine (USM) planlı bir entegrasyon olan yeni Binance Akıllı Zincir (BSC) oyunu Metamon etrafında toplandı. EverGrow Coin, zamanla daha kıt hale gelecek şekilde tasarlanmıştır ve devrim niteliğindeki yeni sözleşmesi, düzenlenmiş istikrarlı bir madeni para olan Binance sabitlenmiş USD ödüllerini öder. EverGrow ekibi, Ödünç Verme Platformu, NFT Pazar Yeri, İçerik Abonelik Platformu, Stake havuzları ve Play-to-Earn Oyunları dahil olmak üzere NFT Ekosistemini başlatmaya yönelik gelecek planları hakkında kapsamlı bir şekilde konuştu. Tüm yol haritası, sürekli yeni yatırımcı akışını çekerken, sahiplerine önemli BUSD ödülleri ödemek için tasarlanmıştır.

Ekip, pazarlama ve geliştirmeyi finanse etmek için ticareti yapılan toplam madeni paralardan sadece %1’ini alır ve bu geliri ancak sahipleri %8’lik BUSD ödüllerini aldıklarında elde edebilir, bu da ekip ve sahiplerinin hedeflerinin tamamen uyumlu olduğu anlamına gelir. EGC token Arzının %52’si yakıldı ve kalıcı olarak dolaşımdan kaldırıldı, bu da sahiplerin diğer ürünlerden çok daha yüksek oranda ödül aldığı anlamına geliyor.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com