Kripto paralara yatırımcıların yeni gözdesi QKC coin yorum olarak bir çok analiz tarafından olumlu yorumlanmakla birlikte projelerini takip ederek doğru yatırımın yapılmasını hedefliyor. Geleceği parlak olan ve uzun vadede kazanç getirecek kripto paralar arasında yer alan QKC coin yaptığı başarılı yatırımlar ile binance borsasında listelenmeye başladıktan sonra büyük yükselişler göstermiş durumda.

İzinsiz bir blokchain zinciri üzerine kurulu olan bu coin için , mimarileri projenin bir merkezi olmayan ölçeklenebilir bir kripto para olduğunu açıklamıştı. TPS sunmak için ortaya çıkan bu kripto paranın yatırımcıları son zamanlarda oldukça büyük yatırımlar yaparak projenin daha ileri seviyelere ulaşmasını ve ilk hedeflerinin 1 dolar seviyelerinde olduğunu belirtti.

Merkeziyetsiz bir kripto para olduğundan yatırımcılarını madencilik alanında teşvik edici yatırımlar yapmaya yöneltmektedir. Esneklik ,ölçeklenebilirlik , mükemmel bir kullanılabilirlik sunan bu coin için yatırımcılarını güvenli bir şekilde alım satmaya teşvik etmektedir. Özellikle binance borsasında listelendikten sonra beklenen seviyelerin üzerine çıkarak 1 sıfır atma yolunda hızla ilerlemektedir. 24 saatlik hacimlerine bakıldığında ise oldukça büyük oranlar görmek mümkün olan bu coin için geleceğin kripto parası olduğu yönünde yorumlar da yapılmakta.

QKC coin yorumları analizciler tarafından 24 saatlik periyotlar halinde incelendikten sonra geleceği parlak ve yatırım teşvik edici projelerin olması da güvenli olduğunun göstergesi şeklinde. Binance üzerinde listelenen bu coin son 24 saat %80 oranında bir artış gösterdiği ve bu gibi artışların daha çok olacağı iddia ediliyor. Özellikle Bitcoin şu sıralar düşüş eğilimi göstermiş olsa da diğer kripto paralara bağlı kalmadan gerekli olan yükselişi göstermesi aslında yatırımcılar için oldukça büyük bir kazanç olduğu yönünde. Bir çok kişinin Bitcoin yükselişinin ardından kar satışlarının yapılması diğer kripto paralara yönelmesi olduğu gözlemlenmektedir.

QKC Coin Neden Düşüyor?

Bu tür kripto paraların genellikle pump gruplarının hedefi haline gelmesi ani yükselişler ve düşüşler sergilemesine yol açabiliyor. Toplu olarak alım işlemlerinde yükselişini kısa sürede gösterebilen bu tür kripto paraların aynı şekilde hızlı bir değer kaybına uğraması da mümkün olabilmekte.

Son zamanlarda bir çok alanda kripto pump grupları ile karşılaşmak mümkün olduğu gibi yükseliş ve düşüş pump neticelerinin sonuçları arasında görülebiliyor. QKC coin arka planında açıkladığı projelerin ardından da yükseliş gösterebildiği gibi alım yapan kişilerin kar satışlarının ardından tekrar düzenli noktaya ulaşması da mümkün olabilmektedir.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir