Kripto coinler farklı yöntemler ile değerleri yükseltilebiliyor bunlar arasında ilk olarak pump yani baskı anlamına gelen durum söz konusu. Çok kripto para farklı grupların birleşmesi ile alım veya satış durumlarında değerlere yükseliyor veya düşüyor. 2021 yılında pump yapacak coinler tahmini olarak şu şekilde olacak.

Türkiye’nin En Büyük Pump Grubu Ücretsiz Katıl Sende Kazan

https://t.me/pumpkriptocoin

https://t.me/pumpkriptocoin

https://t.me/pumpkriptocoin

Pump yapacak coinleri %20 Komisyon indirimi ile binance üzerinden alabilirsiniz. %20 komisyon indirimi için buradan üye olabilirsiniz.

Doge

Pump yapacak kripto paralar arasında ilk sırada doge coin geliyor. Elon musk tarafından desteklenen bu kripto para adeta pump durumuna şahitlik ediyor. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar bu kripto parayı yukarı doğru hareket ettirirken olumsuz bir yorum yapıldığında ise düşüş eğilimi gösteriyor. Doge coin neden desteklendiği konusunda ise bu kripto paranın daha az enerji sarf ettiği söyleniyor. Enerji konusunda hassas olan Elon Musk daha az enerji tüketen kripto paralara destek olacağını açıklamıştı.

SHIBA

Shiba coin aynı şekilde Elon musk tarafından ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenen bir kripto para. Gelecekte büyük yükselişler yaşaması planlanan bu coin için sadece Elon musk değil arkadaşları ve ailesi gerek Twitter üzerinden gerekse Facebook gibi büyük sosyal medya mecralarından paylaşımlar yaparak yükselmesine sebep oluyor. 2021 yılının son çeyreğinde bu coinler %100 bir artış göstereceği tahmin ediliyor.

Bnb binance coin

Bnb coin kripto paralar borsasında dünya çapında en çok işlem gören ve token piyasasına destek olan havuz. Havuzda yeni çıkan coinler ve popüler olan coinler ile yatırım yaparak uzun vade için nakit kazanç elde etmek mümkün. Pump durumlarında hızlı ve güvenli şekilde alım satım yapmak ve %20 coin kazanmak için tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Bnb coin ile birçok kripto parayı destekleyerek steak yapabilir iki taraftan da kazanç sağlayabilirsiniz. Kendi kripto parasını birçok alanda değerlendiren binance bu alanda zirve yapmış bir marka. Gelecekte en çok yükselen kripto paralar arasında olacağı tahmin ediliyor.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com