Paribu TR kripto para piyasalarında işlem gören finans ağı olarak Türk yatırımcılara hizmet veriyor. Paribu TR’de kapandı mı? Çöktü mü? şeklinde çıkan haberlere dayanarak genel anlamda yoğun olan kripto para alışverişlerinde kendi ellerinde olmayan nedenler ile kapanma ve geçici olarak hizmet verememe gibi sorunlarla karşılaşabiliyor. Bu durum genel olarak servis sağlayıcılardan kaynaklı olduğu için anında bildirim yaparak yatırımcılarını bilgilendiriyor. Kripto para dünyasında yaşanan olumsuz gelişmelerden dolayı bir çok yatırımcı bu kapanmalara karşı endişe duyuyor olabilir.

Teknik ekip tarafından yapılan müdahaleler ile çok kısa sürede tekrar aktif hale gelebilen bu sorunları sistem otomatik olarak kullanıcılara bildiriyor. Paribu sorunlarını https://status.paribu.com/ adresinden anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Yaşanan sorunları başlık halinde kullanıcılarına paylaşan paribu yaşanan sorunları da detaylı şekilde kullanıcılarına bildiriyor.

Paribu hatalarını anlık olarak takip edebileceğiniz status seçeneği ile hangi konuda sorun yaşandığını görebilir ve müdahale edileceği zamanı görebilirsiniz. Yaşanan kesintiler bir çok kripto para yatırımcısını zor durumda bıraksa da bu durumun sık yaşanması bir çok kullanıcıyı farklı alternatiflere yönlendirebiliyor. Dünyanın en büyük borsası Binance ile hızlı ve kesintisiz kripto alım satım işlemlerinizi yapmanız ve coin alımlarında %20 indirim kazanmanız için kayıt olabilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com