Pancakeswap üzerinden yeni çıkan bir çok coin satın alabilirsiniz. SYMS coin ve HZY coin gibi popüler kripto paraları nereden ve nasıl almanız gerektiği detaylı şekilde aşağıda bulabilirsiniz.

Pancakeswap üzerinden herhangi bir coin almanız için öncelikle google eklentisi olan metamask kullanmanız gerekiyor. Metamask kurmanız için buradan kurabilirsiniz. Pancakeswap ile coin almak için binance hesabınız olmalı ve buradan bnb satın almanız gerekiyor. Binance %20 indirimli kayıt için tıklayın.

 

2. aşamada yapacağınız işlemler metamask ile bsc ağına bağlama işlemi. Bu sayede daha hızlı şekilde kripto paralarınızı aktarabileceğiniz ve listelenen coinleri alabileceğiniz bir ortam olacak. Binance %20 indirimli kayıt için tıklayın.

 

3.Aşama binance hesabınızda bulunan bnb bakiyelerini metamask hesabınıza aktarmak gerekiyor. Bu sayede bnb değerinde coinler ile pancakeswap üzerinde listelenen coinleri alabileceksiniz. Binance %20 indirimli kayıt için tıklayın.

 

4. Son aşama ise pancakeswap üzerinden istediğiniz tokeni satın alma. Satın alma yaparken alacağınız token için doğru adresi seçtiğinizden emin olun. Bu borsada bir çok kripto para birbiri ile aynı ismi kullanabilir. En doğru kaynak token adresidir.

 

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir