Mbox son 24 saatte binance üzerinde en çok yükselen kripto para olmakla birlikte neden düşüyor? Kriptocoinler.com mbox coin değerinin neden düştüğü ile alakalı olarak kar satışlarının fazla olması ve balinaların satış baskısını artırdığı öngörülüyor. Mbox Coin neden düşüyor? Yatırımcıların bu tür kripto paralara olan ve son günlerde metaverse coinlerin artması ile alakalı olarak yatırımların bu tarafa doğru yöneldiği öngörülüyor.

Mbox yorum uzmanlar tarafından geleceğin kripto parası olma yolunda projelerin devam ettiğini ve mbox geleceği hakkında detayların çalışmaların sürmesi ile geliştirileceği söyleniyor.

MBOX coin %20 komisyon indirimi ile buradan satın alabilirsiniz.

Mbox Değerlerinde Bugün

Bugün MOBOX fiyatı, son 24 saatte %27.08 artışla 7.88 USD oldu. %0,61 saatlik bir artış oldu. MOBOX’un piyasa değeri şu anda 629.401.000,00 ABD Doları seviyesinde bulunuyor ve 236. sıradaki piyasa değeri sıralamasını koruyor. Haftalık değerlerde %25.89 artış var Dünün açılış fiyatı raporları $6.4 USD, kapanış oranları 6.14 USD idi Dünün en yüksek/düşük fiyatı 6.95 USD / 5.99 USD ve hacim 178.962.912 USD seviyesindeydi En yüksek ve en düşük fiyat 7 gün için 7,45 ABD Doları / 5,94 ABD Doları, 30 gün için 7,75 ABD Doları / 4,09 ABD Doları ve 90 gün için 8,5 ABD Doları / 3,65 ABD Dolarıdır MOBOX, MOBOX’un piyasa değeri 236. sırada 629.401.000,00 ABD Doları ve 24 saatlik hacmi 354.432.000 ABD Dolarıdır. . 79,85 M MOBOX, toplam 389,18 M arz ve maksimum 1,00 B arz ile dolaşımda.

Çevrimiçi eğlence, bilgileriniz, dikkatiniz ve paranız için rekabet eden tekelci şirketlerle son derece rekabetçi bir endüstridir. Bu şirketlerin birçoğu, kullanıcıları elde tutmak ve ilgilerini sürdürmek için oyunlaştırma tekniklerini benimsemiştir. Bu, ister NIKE Plus’ta fazladan mil koşarak daha fazla puan biriktirmek, ister bir sonraki büyük kupon ve bonus puanlarını kovalamak için en sevdiğiniz alışveriş uygulamasında seviyeler kazanmak olsun, birçok şekilde yapılır. Tüm bu sistemlerin, uygulamaların ve özelliklerin kullanılması, elde tutma oranını artırmak ve gelecekte ne olacağını merak etmenizi sağlamak için tasarlanmıştır.

Bununla birlikte, geleneksel endüstrilerin Pokemon GO gibi oyunlara entegre edildiği, oyuncuları en sevdikleri pokemonları yakalamak için etrafta dolaştıkları için ödüllendiren veya Wall Street’in gerçek kurdunun kim olduğunu görmek için oyuncuları birbirine düşüren hisse senedi simülatörlerinin tam tersini gördük.

Yine de, kullanıcı tarafından harcanan tüm zaman ve para ile, ödüller bir dengesizlik yaratmaya yetmiyor. Şirketin her zaman üstün olduğu ve kullanıcıdan mümkün olan her bir doları aldığı ve bu da onları neredeyse hiçbir şey bırakmayan bir yer. 2020’de oyuncular oyunlara 87 milyar doların biraz altında harcadılar ve aynı kullanıcılar karşılığında şok edici bir 0 dolar aldı. İşte burada MOBOX bir değişiklik yapmak için devreye giriyor.

MOBOX, kullanıcıları katılımları ve eğlenceleri için ödüllendirerek güçlendiren, topluluk odaklı bir platformdur. Yenilikçi tokenomik kullanarak, finans ve oyunlardan yararlanarak. Gerçekten eşsiz ve sonsuz bir ÜCRETSİZ OYNAMAK için en iyi DeFi ve NFT’leri bir araya getirirken, OYNAMAK İÇİN EKOSİSTEMİ KAZAN.


Team MOBOX, dünyanın her yerinden gelen üyelerle ademi merkeziyetçilik ruhunu bünyesinde barındırıyor. Ekip, uzun süredir hizmet veren ve son derece deneyimli Akıllı Sözleşme geliştiricilerinden ve profesyonel bir operasyon ekibinden oluşmaktadır. MOBOX ekibi 2017’den beri dApp’ler geliştiriyor ve güvenli Akıllı Sözleşmeler 2,5 milyar USDT’nin üzerinde fon aktarıyor. DeFi ortaya çıktığında ve oyun geliştirmede yılların tecrübesiyle ekip bir araya geldi ve bir blockchain platformunun nasıl olması gerektiğini yeniden hayal etti ve diğer platformların geçmişte çözemediği sorunların nasıl çözüleceğini araştırdı.

Başlıca sorunlar aşağıdaki gibidir:

Kötü Kullanıcı Deneyimi kriptocoinler.com

Paypal ve square gibi büyük kurumlar bitcoin’i kabul ettiğinden, kriptonun daha popüler hale geldiğine şüphe yok. Ancak aynı şey dApp’ler için söylenemez. DApp’lerin büyümesi, DeFi’nin gelişine kadar durgundu. Ancak, daha geniş kripto pazarına kıyasla, kullanıcılarda aynı büyümeyi göstermediği açıktı. Görünen o ki, mevcut merkezi olmayan uygulamalar günlük kullanıcıya odaklanmıyor, bu da ortalama bir Joe’nun başlamasını bile çok zorlaştırıyor.

Sürdürülebilir DEFI Çözümleri

DeFi’nin yükselişiyle birlikte, bankasız bir dünyanın gerçekte nasıl olabileceğine dair olasılıklar etrafında birçok spekülasyon yaratıldı. Verim çiftçiliği ve APY’ler birçok insana yeni bir gelir kaynağı sağladı, ancak bu projelerin çoğu, uzun vadede kullanıcıya fayda sağlayan içsel belirteç değerine sahip olmadıkları için sürdürülebilir değil. Kopyalama ve yapıştırma kolaylığı, inovasyonu ciddi şekilde durdurdu. Bu, tabiri caizse, ekosisteme günlük olarak taklitçilerin eklendiği ve kullanıcıların en yüksek verimi kovaladığı ve müzik durduğunda sadece gerçek yeniliğe sahip olanların gelişmeye devam edeceği bir müzikal sandalye oyunudur.

NFT’lerin Gerçek Değeri

Bir sonraki büyük şeyi arayan birçok geliştiriciyle birlikte, birçok proje NFT’lere dönüştü. NFT kavramı yeni değil, akıllı sözleşmelerin ve benzersiz belirteçlerin yaratıcılara ve kullanıcılara aynı anda nasıl fayda sağlayabileceğine dair ilk fikirlerden biri.

Bu yaklaşımı kullanan birçok kişi olmasına ve son birkaç yılda birkaç vakanın ortaya çıkmasına rağmen, yalnızca bazıları NFT’lerin gerçek değerini ve dünyayı nasıl değiştirebileceklerini gösteren bir ürün yarattı. NFT’ler sadece bir heyecan kaynağı olmamalı, aynı zamanda içerik oluşturucuların zaman ve çabalarının karşılığını almalarını sağlamak için gerçekten devrim niteliğinde bir standart olmalıdır.

Topluluk Odaklı

Yukarıda daha önce bahsedilenlere toplu olarak bakıldığında, azınlık için birçok dApp geliştirildiği açıktır. Giriş engelleri veya aşırı yüksek gaz ücretleri (blockchain işlem ücretleri) olsun, herkes katılamaz.

Amaç, topluluk tarafından topluluk için yönlendirilen ürün değerlerini sağlamaktır. Engelleri kaldırmak ve geliştiricilerin açık ve dürüst olmasını sağlamak, topluluğu teşvik etmek ve genişletmek ve gerçek değeri sağlamak için önemlidir. Ne yazık ki, çoğu topluluk, sahne arkası katkılarından dolayı ödüllendirilmez.

ölçeklenebilirlik

Merkezi olmayan uygulamalar uzun bir yol kat etti, ancak bir sonraki büyük adımı atması için ölçeklenebilirlik sorununun çözülmesi gerekiyor. Yüksek gaz ücretleri, uzun işlem süreleri ve son derece karmaşık bir yerleştirme süreci ile birçok dApp’in başarısız olmasına neden oldu. Daha düşük maliyetli işlemler ve daha hızlı Saniye Başına İşlemler için çok sayıda yeni çözüm var

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com