24 haziran tarihinde binance üzerinden kullanıcılarına sunulan bu coin geçmişte büyük başarıla imza atmış kripto paralar arasında geliyor. Klay coin geleceği ise bu duruma yönelik olarak oldukça gelişime açık ve yatırımcı fazlalığı ile büyük başarılar yakalamış coinler. Kore platformu olan kakao tarafından geliştirilen bir blok zincir ile kullanıcıların hizmetine sunulan bu coin halka açık bir tokendir.

Uzun vadeli geliştirilen bu blok zincirinde uzun süreli bir gelişim gösterecek altyapılar ve projelerle geliştirilmesi hedeflenen klay coin geleceği kore piyasasında kakao altyapısı ile hizmet vermeye başladı. ETH altyapısı ile benzerlik içeren projenin temel amacı ise eth ile aynı ortamda kullanılan ve ihtiyaç duyulan sistemlere karşılık verecek olan bir sistem.

24 haziran tarihinde arz edilen bu coin için toplamda 10 milyar adet halka arz gerçekleştirildi. toplam belirlenen hedefin %23.6 oranında bir arz gerçekleştirildi. Şuan için binance üzerinden işlem çiftleri ile stake edilen bu token için yatırım çekme projesi içerisinde çalışmalar devam ediyor. 1 dolar seviyelerinde işlem gören klay coin için 24 saatlik işlem hacimlerinde oldukça yüksek değerlemelere sahip.

KLAY COİN GELECEĞİ VE YORUMLARI

Klaytn coin geleceği ise içerisinde bulunan projelerin geliştirilmesi ve kakao gibi 50 milyon kullanıcıya sahip olan bir platformun desteği ile oldukça yüksek seviyelerde bir yatırım alması hedefleniyor. Haliyle bu platformların desteklediği coinler özellikle teknoloji altyapısı ile olduğundan teknoloji alanında merakla kullanıcılar ile daha mantıklı yatırımlar alacağı söyleniyor. Kripto analizcilerinin yorumları arasında ise uzmanların bu coin için aldığı yatırımlar ve kakao gibi dünya devinin arkasında olmasına bağlı olarak büyük yükselişler göstereceği yönünde.

KLAYT COİN FİYATI YÜKSELİR Mİ?

Klaytn coin binance üzerinden listelendikten sonra ilk çıkış itibariyle çok fazla bir değer kaybı yaşamadı. Şuan 1 $ dolar ile işlem gören bu coin için son 24 saatlik işlem hacmi ise 1,538,910.00 klay olarak biliniyor. Aynı zamanda değer kazanması için bedava coinler binance üzerinden stake edilerek elde etmek mümkün olabiliyor. BNB pool ve BUSD pool işlem çiftleri ile stake edilebilen bu coini %1.08 ve %1.33 oranlarında kazançlar elde etmek mümkün olacaktır.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir