Kripto piyasasında adından sıkça söz ettiren TRON kripto coin kurucusu olan Justin Sun Kimdir? Son zamanlarda Tweetter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile bir çok kripto paranın gelişimi ve habercisi olarak takip edilen asyalı CEO Justin Sun için araştırmalar merak ediliyor.

Justin Sun Kimdir?

Justin Sun 30 temmuz 1990 tarihinde doğan ve erken yaşlarda teknoloji ile olan merakı sayesinde kendi kripto parası TRON kurucusu aynı zamanda cryptocurrency adlı şirketin sahibi olarak karşımıza çıkıyor.

Eğitimine peki üniversitesi tarih bölümünde lisans derecesinde mezun olduktan sonra üniversite yıllarında teknolojik girişimlerde bulunması ve genç yaşta milyon dolar sahibi bir girişimcidir.

Twitter hesabını oldukça etkin kullanan Justin 1.3 milyon takipçisi ile kripto dünyasında yaşanan gelişmeleri takipçileri ile paylaşıyor. Özellikle takipçi konusunda ünlüler ile çektiği resimleri paylaşarak büyük kitlelere ulaşabiliyor. Çok genç yaşlarda bir çok üniversite ve kuruluşlardan yılın girişimcisi ve farklı ödüllere sahip olan Justin son olarak TRON kripto parasını kurarak servetine servet katmaya devam ediyor.

Son attığı tweet ile farklı kripto paralarında desteğini yapan Justin için sahibi olduğu kripto paranın değer kazanması için gerekli olan girişimlerde bulunduğu gibi bir çok kişinin dikkatini bu şekilde çekebiliyor.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir