Kripto para dünyasında sayılı coinler arasında olan holo coin uzun bir aradan sonra düşüş eğilimi gösteren kripto paralar arasında yer alıyor. Holo hot coin yatırımcıları ise neden düşüyor? sorusuna cevap arıyor. 2021 yılı başında bu tür alt coinler Yükseliş trendine girmesi ile dikkat çekerken 2021 yılı ikinci çeyreğinde ise bitcoin Temelli olarak değer kaybetmeye başladı. Birçok alt coin sadece bitcoin Temelli olmadığı gibi kendi içerisinde yaşadığı olumsuz proje değişiklikleri 24 saatlik hacim değeri ve kripto dünyasındaki nakit sıkıntısına dayalı olarak değer kaybediyor. Holo coin 2018 yılı içerisinde piyasaya çıkmış ve kriptopara piyasasından asla kaldırılamayacak bir coin olarak yatırımcılarına hizmet sunuyor. Swap alanında da işlem gören holo coin bu alanda en değerli en çok yatırım alan kripto paralar arasında geliyor. İlk kez 2018 yılında proje olarak piyasaya giren holo coin merkezi olmayan ve güvenilir yatırımları destekleyen kripto para 💰.

Holo hot coin neden değer kaybediyor?

son zamanlarda yaşadığı değer kaybı ise tamamen kripto dünyasındaki nakit bekleyen yatırımcılar sebep oluyor. Bitcoin ile orantılı şekilde değer kaybeden ve kazanan coinler gibi holo hot coinde değer kaybediyor.

24 saatlik işlem hacimlerinde beklenilen yatırım almayan bu tür alt coinler gelecekte direnç noktalarındaki degerlemelerle artış göstereceği gibi bir çok yatırımcıya kazanç sağlayacaktır.

uçtan uca şifre de olarak kullanıcılarına hizmet sunan bu coin çıkış tarihinden itibaren birçok kişiye güvenilir bir hizmet sunmuştur proje bazlı ortaya çıkmasının sebebi ise piyasadan asla kopmayacak olması ve 2021 yılına kadar sürecek olan proje çalışmalarının bu kripto para için birçok alanda değer kazanmasına olanak sağlaması bu kripto parayı çıkaran kişiler tarafından açıklandı. Kripto para dünyasındaki son 2 ay içerisinde yaşanan değer kayıpları bu tür alt coin dünyasında yaşanan olumsuz grafik ve yorumları beraberinde getiriyor. Holo coin geleceği ise 2021 yılı son çeyreğinde ise %50 değer kazanacağı yönünde uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Holo coin satın almak için binance borsası üzerinden hızlı ve güvenilir şekilde takip edebilir ve satın alabilirsiniz. Binance uygulaması üzerinden %20 komisyon indirimi ile satın almak için tıklayın.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com