Eski twitch ve şuan youtube yayıncısı olarak bilinen Hazreti Yasuo “Mustafa Yavuz” kendi kripto parası olan Hazreti Coin HZY coin isimli kripto parayı çıkardı. Çıkartma amacı ise tamamen SMA hastaları çocukların tedavisi için kullanılacak olması büyük ilgi çekti. Hazreti Coin Fiyatı şuan için 0.00001509 olarak işlem görüyor.

Sadece SMA üzerinden değil bir çok yardım kuruluşlarına gelir sağlamak olduğunu açıklayan hazreti coin isimli kripto para çıktığı andan itibaren %49 bir değer kazandı. Binance üzerinden listelenmesi de muhtemele olan bu coin için gelecekte büyük yükselişler göstereceği tahmin ediliyor. Pancakeswap üzerinden satışa çıkan coin için yorumlar oldukça olumlu ve güzel olmakla birlikte bu coin ile kazanılan gelirlerin tamamı yardım kuruluşları için kullanılacak. Ayrıca yardımların dekontları instagram ve kendi web sayfaları üzerinden yayınlanacağı duyuruldu. İnternet sitesi üzerinde yer alan bilgileri içerisinde son zamanlarda popüler olan “to the moon ” sloganı da yer aldı.

HAZRETİ COİN NASIL ALINIR ?

 • HZY coin sadece binance üzerinden alınabilir. Komisyonsuz kayıt için Tıklayın
 • Chrome eklentisi olarak metamask kurulumu yapın ve hesap oluşturun. metamask kurmak için tıklayın
 • Oluşturduğunuz hesaba binance üzerinden bep20 ağı üzerinden gönderiyorsunuz.
 • Bakiye metamask hesabına gönderildikten sonra pancekswap üzerinden metamask ile giriş yapıyoruz.
 • Trade kısmından hesap adresinizi yapıştırarak bnb ile hzy satın alabilirsiniz.

 

MASAÜSTÜ İÇİN VİDEOLU ANLATIM TIKLA

MOBİL İÇİN VİDEOLU ANLATIM TIKLA

Kripto paraların bu tür yardım kuruluşlarında kullanılması bir örnek niteliğinde olması beklenirken Hazreti coin fiyatı ve geleceğinin ne şekilde yön vereceği ise alım satım ve işlem çiftlerine sahip olması ile şekillenecek. HZY coin bir çok kripto para için kullanım amaçlarını belirleyecek olan bir destek ile birlikte Türkiye’de son 24 saatte bir çok işlem yapıldığı ve hacminin yükseldiği görülüyor. Pancekswap üzerinden alım satım işlemleri de oldukça yoğun gözüken bu coin için 1 dolar olması da muhtemel.

Hazreti coin instagram adresi üzerinden yapılan bağışların dekontlarını görmeniz için @hazreticoin instagram adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

Hazreti Coin amacı SMA bir çok yardım kuruluşlarına yaptığı bağışlara ait dekontlar.

 

YORUMLAR

 1. beyler bu coini alan varmı ?

  1. Aldikta iki katına çıktı

 2. Binance üzerinden işlemleri yaptım bakalım baya yükselecek çok destekçisi var.

 3. Yardım kuruluşlarına bağışladığı için bu coin yükselir

 4. Yardım kuruluşlarına bağış yapmaları çok iyi olmuş bu coinin geleceği için iyi bir proje bende 10k dolar üzerinden satın aldım , pr çalışmaları ve reklam ile iyi yerlere gelecektir. Özellikle bitcoin ile bağlantılı olmaması ilerde binance üzerinden listelenecek olmasıda çok iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kriptocoinler.com