100 kişiye 20 dolar doge kazanmak için buradan kayıt olun

Anadolu kulüplerinin fan token rüzgarı devam ediyor. Son olarak Hatay Coin piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Ön satış işlemlerinin ardından alım -satım işlemlerine açılacak olan hatay spor coin için nasıl alım satım yapacağınızdan bahsettik.

Erc 20 altyapısı ve ethereum blokzinciri kullanılarak işleme açılacak olan hatay token yatırımcıları ile buluşmasının ardından arz talep dengelerine göre alım satım işlemlerine açılacak. 2 farklı ön satış seçenekleri ile kilitli ve kilitsiz seçenekler arasından dilediğinizi seçerek yatırımlarınızı yapabilmeniz mümkün olacak.

Kilitli seçenek ile satın almanızın ardından 1 yıllık kilitli kalma süresine bağlı olarak daha az fiyat ile satın alabilir , aynı zamanda kilitsiz seçenek ile satın almanız halinde istediğiniz zaman satış yapabilirsiniz. Kilitsiz seçenek , kilitli seçeneğe göre 2 kat daha fazla tutarda işleme açılacak.

20 dolar BNB Kazanmak için buradan Kayıt olun

Hatay spor token avantajları ile kulübe gönül vermiş taraftarlara farklı avantajlar da sunacak. Bir çok hediye ve avantajdan yararlanmak için gerekli olan hatay coin sahibi olmanız halinde takım maçlarına ücretsiz bilet, taraftar formaları gibi farklı sürprizlere sahip olabileceksiniz.

Aynı zamanda yakım işlemleri de maç kazanma , şampiyonluk gibi alternatifler ile mümkün olduğundan değeri artabilecek.

Taraftarlar; kulüp kararlarına katılma, transferlerle ve maça çıkan oyuncularla ilgili fikirlerini aktarma, takım ve kulüp üyeleri ile özel aktiviteler, imzalı kulüp ürünleri, maça ve kulübe özel aktiviteler, futbolcularla sahaya çıkma gibi aktivitelerle sınırlı olmamak üzere birçok aktiviteye katılabilecektir. HATAY Token, “Hatayspor Token” mobil uygulaması üzerinden kullanılabilecektir. Uygulama üzerinde kullanıcılar Hatay Token ile oy verebilecek, açık artırmalara katılabilecek ve özel etkinliklerden hızlıca haberdar olabilecektir. Hatayspor Kulübü her gol attığında 310 Token, dahil olduğu lig içerisinde ilk dört sıralamasında ligi tamamlaması halinde 20.000 Token, dahil olduğu ligin şampiyonu olması halinde 500.000 ve özel kupa turnuvalarında şampiyon olması halinde 50.000 Token piyasalardan satın alınıp yok edilecektir. Hatayspor Token mobil uygulaması içerisinde elde edilen gelirlerin %20’si ve NFT gelirlerinin %5’i ise HATAY Token yakımı için piyasadan geri alım için kullanılacak ve yakılacak. 10.12.2021 tarihi itibariyle ön satışa çıkacak bu coini kaçırmayın.

 

YORUMLAR

  1. Cazibenin dayanılmaz hafifliği..
    Yatır parayı katla 10 bine e..
    🤣

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kriptocoinler.com