Gifto coin geleceği bitcoin ile ortantılı şekilde hareket ettiği gibi GTO coin düşüyor. Bunun nedeni ilk olarak bitcoin borsasında yaşanan olumsuz gelişmelere bağlayabiliriz. Gifto GTO coin yatırım yapmak isteyen kişilerin ilk olarak yüksek oranlarda satın almaması, eğer satın alındıysa biraz daha yükseliş trendine girmesini beklemesi gerekmektedir.

GTO Gifto Coin Neden Düşüyor?

Ethereum protokolü ile eş zamanlı çalışan bu coin için çıkış amacı hediye tabanlı bir kripto para olarak piyasada yer alıyor. Düşüş nedenleri arasında bütün bitcoinlerin bağlantılı olduğu bitcoin neden olmakta. Panik satışı yapan bir çok kripto para yatırımcısı bitcoinin sert düşüşüne takılarak panik satışlarında artış gösterdi. Bu oran dünya genelinde %20 oranında bir nakit beklentisi içerisinde oluyor. Nakit bekleyen yatırımcıların olması herhangi bir kripto paraya yatırım yapılmamasına sebep olduğu gibi borsada bulunan kripto paralarında alış satış işlemlerine yani arz-talep ilişkilerine sebep olmadığından düşüş yaşanıyor. Bu yaşanan olaylar özellikle altcoinleri büyük oranda etkilediği gözlemlenmektedir.

Sanal hediye gönderme amacı ile kullanılacak olan gifto gto coin geleceği de oldukça parlak görünüyor. Bu coin için yatırım yapacaklara özellikle eth altyapısını kullanması ile ön plana çıkabiliyor. Proje alanında büyük gelişmelere imza atan gto yaratıcıları bankalar ve sanal ortamda hediye satış işlemlerinde faaliyet gösteren bir çok kuruluş ile ortaklık ve anlaşma imzalamış durumda. Elon Musk kripto dünyasına yaşattığı olumsuz yorumlarını sonlandırmasının ardından tekrar yükselişe geçecek olan bir çok altcoin gibi GTO’da yükselişe geçecek coinler arasında yer alıyor.

GTo coini binance üzerinden bir çok işlem çifti ile satın almak mümkün. USDT cinsinden şuan ki değeri $0.042560 olarak görünüyor. Şu sıralar düşüş eğilimi gösterse de 24 saatlik işlem hacimlerine bakıldığında oldukça fazla yatırımcısı olduğu tahmin ediliyor. 24 saatlik hacim değeri gto cinsinden 302,240,812.40 oldu.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir