Gate io kripto para borsalarını takip edebileceğiniz platformlar arasında en çok tercih edilen servisler olarak karşımıza çıkıyor. Gate io güvenilir ve kolay kripto borsalarını takip edebileceğiniz en çok kullanıcı olan bir kripto para platformu. ABD merkezli kurulan bu şirketin sahipleri ise Çin menşei ile bilinmekte. Çin ülkesinde kripto para borsalarının yasaklanmasının ardından ülke vatandaşları bu borsa üzerinden işlemlerini yapabiliyor. Siber güvenlik alanında oldukça başarılı bir koruma sağlayan sistemi ile dünya borsaları arasında ilk 5 arasında yer alıyor. Bu nedenle yatırımlarınızı oldukça yüksek seviyelerde koruma sağlanıyor. Para yatırma ve çekme işlemlerinde herhangi bir komisyon almayan bu platformun 7/24 müşteri hizmetleri ile sorun yaşamanız halinde canlı destek ile sorunlarınızı giderebilirsiniz.

En çok tercih edilen binance ile işlem yapmıyorsanız kolay bir şekilde kullanabileceğiniz gate.io ile borsaların takibini ve kolay işlem menüleri ile yatırımlarınızı yapmanız mümkün olabilmekte. Özellikle banka transfer işlemleri ile uğraşmadan gate io hesabınız üzerine coin transferi yaparak işlemlerinizi sürdürmeniz mümkün olabilmekte. Negatif yönü ise sadece kripto para transferi yaparak işlem yapabiliyor olmanız. Herhangi bir TL yada Dolar transferi yaparak zaman kaybetmek yerine ve farklı komisyon ücretleri ödememek yerine bu işlemleri tercih edebilirsiniz.

Gate.io üzerinden kayıt işlemi güvenli şekilde yapmanız ve Yatırımlarınızda %40 Coin kazanmanız için buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io için para transferi yapmanız için herhangi bir borsada Coin bulundurmanız gerekiyor. Veya Kredi kartınız ile hesabınıza para aktarmanız gerekiyor. Bunun için ilk akla gelen Binance üzerinden hesap oluşturabilirsiniz. Binance üzerinden %20 indirim ile para transferi ile üyelik işlemlerini buradan yapabilirsiniz. Binance hesabınızı oluşturduktan sonra TL yada Dolar ile coin satın almanızın ardından gate.io hesabınıza transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gate io para yatırma seçenekleri

Gate io hesabınıza para yatırma seçenekleri arasında bazı bankaların nakit transfer işlemleri, advcash , simplex, mercuryo, coinify gibi aracı hizmetleri kullanabilirsiniz.

Para yatırma işlemlerini farklı bir borsadan gate,io hesabınıza aktarmak için gerekli olan coini seçmeniz ve cüzdan kodunuzu doğru bir şekilde yazarak transfer işleminizi tamamlamanız yeterli olacaktır. Görsel ve işleyiş olarak binance ile aynı düzende olduğu görülen Gate.io kullanmanızın avantajları arasında ilk olarak daha düşük komisyon ücretleri ödemeniz olacak. Hatta verdiğimiz link üzerinden kayıt olmanız halinde %40 daha az komisyon ücreti ödeyebilirsiniz. %40 indirimli kayıt için buradan devam edebilirsiniz.

Transfer işlemlerinde kullanacağınız ağın TRC20 olmasına dikkat edin. Bu ağ ile daha az komisyon ve daha hızlı işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com