Binance üzerinden listelenen gala coin çıkış yaptığı zaman itibari ile yükseliş trendine girmiş durumda. Barındırdığı projeler ile birlikte gelecekte beklenen ivmeleri kazanacağı ve buna bağlı olarak geleceği ise oldukça parlak görünüyor. Gala Coin uzman yorumları ise bu coin için uzun vade yatırımların kazanç getireceği yönünde. Gala coin için gelecek yorumları ve projelerine bağlı kalarak bir kazanç göstermesi ise oldukça yakın durumda.

Gala Coin Uzman Yorumları

GALA Coin, Gala Games ekosistemindeki oyunları desteklemek ve oyun yaratıcıları ile oyunculara faydalı olmak amacıyla piyasaya sürüldü. Hızlı bir yükseliş ivmesi yakalayarak dikkat çeken bu token Gala Coin hangi ülkenin ve kimin gibi soruların merak edilmesine yol açtı. Gala Games, Zynga kurucu ortaklarından Eric Schiermeyer tarafından 2020 yılında kuruldu. Schiermeyer aynı zamanda Poker, Farmville ve Mafia Wars gibi popüler oyunların piyasaya sürülmesine de yardımcı oldu.

Gala platformu, kullanıcıların oyun oynayarak Gala Token kazanmasına izin verir. Oyuncular daha sonra oyun içi stratejilerle Gala Tokenlarını NFT kazanmak için kullanabilir. Merakla araştırılan kripto para Gala Coin nedir sorusu, tokenın platformdaki çalışma sistemiyle daha iyi anlaşılabilir:

 • GALA, Ethereum ağında inşa edilen ve ERC-1155 standardını kullanan bir tokendır. Maksimum Gala Coin arzı ise 35 milyardır.
 • Oyun içi satın alma işlemlerinde, düğüm çalıştırmalarında GALA Coin hizmet tokenı olarak kullanılır. Bunlara ek olarak oyun içi işlem doğrulamalarına ve ağ güvenliğine de yarar.
 • Platform oyun geliştirme fonlarını belirlemede varlık sahiplerinin oylama hakkı bulunur.
 • Mevcut standardı sayesinde GALA, aynı anda çoklu NFT gönderimine izin verir. Oyun geliştiricileri NFT’leri kendi oyunlarına dahil etme imkanına sahiptir.
 • Gala ağındaki sistem oyuncuların düğüm ekosistemi üzerinden ilerler. Buna göre; kendi evinde bu düğümleri çalıştıran oyuncular platformu destekler. Düğümleri işleten oyuncular karşılığında GALA Coin ödülleri kazanır ve ekosistemin büyümesine destek olur.
 • GALA düğümleri ağın güvenliğini korur. Düğüm operatörleri günlük token ödülleri kazanır.
 • Platforma yeni kullanıcıları davet eden oyuncular GALA Coin ile ödüllendirilir.
 • Oyun içi kazanılan GALA tokenlar borsalarda alınıp satılabilir.
 • Oyunda kazanılan itemler ve karakterler takas edilebilen, ticareti yapılabilen ve blockchainde doğrulanabilen kişiye özel tanımlı varlıklardır. Bu varlıklar GALA Coin karşılığında alınabilir.

 

YORUMLAR

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir