Kripto para dünyasına taraftar tokenlerine bir yenisi daha eklenerek ülkemizin 3 büyük takımlarından biri olan Fenerbahçe de dahil oluyor. Fenerbahçe kendi kripto parasını çıkartmak için gerekli olan çalışmaları yaklaşık 1 yıl önce duyurmuştu. Çalışmaların çok kısa bir süre sonra sonuç vereceğini duyurun FB başkanı Ali Koç bir çok firma ile yaptıkları fikir alışverişlerinde sona gelindiğini geçtiğimiz günlerde açıkladı. Fenerbahçe kendi kripto parasını çıkartmak için yaptığı anlaşmalar sonucunda paribu ile yaklaşık 200 milyon TLile anlaştığı duyuruldu. yaklaşık 1 hafta içerisinde paribu borsasında listelenecek olmasının yanı sıra farklı kripto borsalarında da çalışmaların devam ettiğini dile getirmişti. Merakla beklenen Fener coin ise nasıl alınır? Fener coin fiyatı kaç tl olacak şeklinde merakla bekleyen yatırımcılar paribu üzerinden bu tokeni araştırabilir.

Sadece paribu ile değil bitci gibi farklı paltformlarında teklif sunduğu FB coin için 400 milyon TL yıllık bir ücret teklif ettiği söyleniyor. Bu durum neticesinde paribu ile anlaştıklarını açıklayan Ali Koç paribu borsalarında Fenerbahçe tokenlerinin satışa sunulacağı 1 hafta içinde kesinleşecek.

Fener Coin Binance üzerinden %20 komisyonla almak için buradan üye olabilirsiniz.

FENER COİN NASIL ALINIR?

Fenerbahçenin kendi kripto parasını çıkartması ile ilk olarak paribu borsalarında listelenecek. Paribu üyelik işlemlerinin ardından yatırdığınız paraya karşılık olarak o günkü değeri üzerinden satın alma işlemi yapabilirsiniz. Özellikle bir çok kişinin bu kripto parayı beklemesi üzerine ilk başlarda büyük oranlarda bir değer kazanacağı tahmin ediliyor. Sonra ise kar satışları yapılarak değeri olması gereken seviyelerde ilerleyeceği gibi yatırımcılarını bir süre kazanç getireceği tahmin ediliyor. Fener coin yasal olarak Türkiye’de çıkan ve büyük beklentilere ev sahipliği yapacak olan ilk coin olması ile birlikte büyük ses getireceği tahmin ediliyor.

FENER COİN BİNANCE ÜZERİNDEN ALINACAK MI?

İlerleyen süreç içerisinde binance üzerinden listelenen bir çok fan tokenleri olduğu gibi Fenercoin için de bu mümkün olabilir. Şuan için binance ile herhangi bir anlaşması olmayan fenercoin için gelecek zamanlarda ne şekilde bir çalışma yapılacağı ise merak konusu. Sizlerde Barcelona coin , milan coin gibi büyük kulüplerin coinlerini %20 komisyonla satın almak için buradan üye olabilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir