Dijital gelir alanında daha kaliteli işler yapacak olan fenerbahçe başkanı Ali Koç basın toplantısında yaptığı açıklama ile Fenerbahçe Coin yani Fenerbahçe kripto parasının çıkartılacağını açıkladı. Dijital gelir konusunda önemli bir yatırım yapması beklenen Ali Koç yaptığı açıklama ile dijital alanda gelirin 200 milyon TL olarak bir beklentisi olduğunu dile getirdi. Gelir konusunda bir çok alanda hizmet vereceği belirtilen Fenerbahçe için Korona döneminde dijital gelire daha çok önem vereceklerini ve geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile youtube üzerinden 5-6 milyon tl değerinde bir kazanç sağladığını duyurdu.

Gelirleri ile ilgili yapılan açıklamalarda yeni planlamaların olduğunu ve bu plan içerisinde kripto para konusunda da yatırımlar yapacağını açıkladı. Dijital gelirden yaklaşık 150- 200 milyon dolar değerinde bir gelir beklediklerini ve önümüzdeki günlerde kripto paralara yatırım yapacaklarını duyurdu.

Fenerbahçe Coin Ne Zaman Çıkacak?

Ali Koç başkanlığında yönetilen Fenerbahçe adına yeni bir fan token çıkacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. Şuan için bir çok takımın Fan Tokenleri kripto borsasında işlem görüyor ve büyük kazançlar sağlıyor. Bu alanda ilk olarak Fenerbahçe Token önümüzdeki günlerde Ali Koç tarafından açıklanacağı tarih ile borsada işlem görecek.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com