Binance üzerinden listelenmeye başlayan MLN coin geleceği yatırımcılar için en çok merak edilen kripto paralar arasında geliyor. Mln coin için listeleme fırsatı veren binance üzerinden bazı işlem çiftleri ile satın alarak yatırım yapmak mümkün olabiliyor. Özellikle yeni coinleri araştıran ve bu tür coinlerin değer kazanacağını düşünenler için kaçırılmayacak bir fırsat olan kripto para için binance kayıt ile alım satım yapmak artık mümkün olabiliyor. İnovasyon projesi olarak karşımıza çıkacak olan bu coin için uzmanların yorumları da oldukça olumlu görünüyor. MLN coin Enzyme geleceği ise projenin çıkış amaçlarını kapsayan gelişmeler ile şekilleneceği gibi ilk olarak binance borsasında listelenmesi bile bir başarı olarak görünüyor. 05 temmuz 2021 tarihi itibari ile listelenen MLN coin işlem çiftleri ise MLN/BTC, MLN/BNB, MLN/BUSD ve MLN/USD şekilde satın almak mümkün.

Daha önce piyasa da yer alan MLN coin Melon protocol olarak yer alırken kullanıcılar bu protokol üzerinden kripto para alım satım işlemlerini yönetmek için kurulan bir blok zincir amacı ile ortaya çıkmakta. MLN tarafında ise binance üzerinden listelenmesinin ardından uzmanların yaptığı yorumlar ise projenin amaçları arasında spakülatif davranışların olmaması ve bu gibi bir çok altcoin için gerekli olan kullanıcı erişimlerinin güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılması gibi çalışmalar ile gelişeceği yönünde. Binance işlem çiftleri ile güvenli şekilde al sat yaparak yatırım yapabilmeniz mümkün.

Türkiye’de kripto para yatırımları ve özellikle Türk lirasının 2 sene içinde bu kadar değer kaybetmesi, kaybettirilmesi işin içinde başka şeylerinde döndüğünün sinyallerini veriyor. Bu durumu gözler önüne seren önemli verilerden birisi de Tüik’ten geldi. Bugün Türkiye istatistik kurumu haziran ayına ilişkin tüketici ve üretici fiyat endekslerini açıkladı. Bununla ilgili beklentilerde güncellendi. Deutsche Bank yıl sonu dolar/tl beklentisi de başta olmak üzere yıl sonu enflasyon beklentilerini de revize etti. Dünya Altın Konseyi’de bir açıklamada bulundu. Merkez bankalarının altın alımlarıyla ilgiliydi ancak bunun dışında yeni bir şey daha var. Biz Türkiye olarak öyle güzel bir imaj oluşturuyoruz ki Dünya Altın Konseyi merkez bankası rezervlerimizi ölçmek için hesaplama yönteminde değişikliğe gitti.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com