Ünlü şarkıcı küçük Emrah Kendi kripto parasını çıkartmak için kolları sıvadı. Her ünlüde olduğu gibi bu kez küçük emrah coin olarak kripto dünyasına giriş yapacağını duyurdu. Son bir kaç günde coin dünyasında yaşanan olumsuz gelişmeler sonucunda kripto paralar %20 oranında düşüş yaşamasına rağmen ilgi her geçen gün artıyor. Fakat bitcoin altyapısı ve altcoinlerin düşmesi pancakeswap işlemi üzerinden çıkartılan coinleri etkilemiyor.

EMRAH COİN KRİPTO PARASI

2018 yılından bu yana bir çok konser tekliflerini bitcoin üzerinden yapan ünlü şarkıcı emrah’ın kendine ait binlerce dolar değerinde kripto parası olduğu tahmin ediliyor. Bu ilginin yanı sıra son zamanlarda magazin gündeminde dolaşan haberlere göre kendi kripto parası Emrah Coin ” emcoin” çıkartacağı ve piyasaya sürmeye karar verdiği biliniyor.

Yurtdışında bir çok kripto para uzmanı ile görüşen emrah için yatırım yapılacak ve kendi adına çıkacak olan coin isminin ise kendi adını taşıması bekleniyor. Emrah coin veya emcoin adı ile piyasada yer alacak olan coin için gerekli olan prosedürler ve işlemlerin tamamlanması bekleniyor.

Altyapısı ise henüz netlik kazanmamış olmasına rağmen tahminlere göre pancakeswap üzerinden çıkartılmayacak ve madencilik alanında üretim yapılmayacağı söyleniyor. Sadece belirli oranlarda piyasada arz-talep ilişkisine ve token üzerinden yapılacak projelerle ilerleyeceği öngörülen bu coin için henüz ne zaman ne şekilde çıkacağı belli olmadı. Emrah coin piyasaya çıktığı andan itibaren ilk olarak nereden ve nasıl alınacağını buradan takip edebilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com