Bitcoin hareketleri ile düşüş eğilimi gösteren bir diğer coin ise cvp coin olarak karşımıza çıkıyor. İnovasyon alanında listelenen Powerpool coin cvp için gelecek vaadeden coinler arasında yer alıyor. Ethereum tabanlı bir geliştirme ile ortaya çıkan cvp coin için geleceğin kripto parası adını taşıyor. Bu coin için gelecekte kaç tl olacağı ise tahmin edilemediği gibi şu sıralar 1 dolar üzerinde işlem görüyor. Pump gruplarının merceğine takılan bu coin bazı zamanlarda pump yapılarak değeri yükseltilebiliyor. Yükselmenin ardından düşüş eğilimi göstermesi ise uzun vade yatırımcısının bulunmaması olarak biliniyor.

Düşüş eğilimi göstermesinin ilk nedeni ise bu coin için herhangi bir proje yada yatırım içermemesi bir çok topluluğun bir araya gelerek pump yapıldığı biliniyor. Pump durumlarında yükselme çok uzun sürmediği gibi düşüşler ise sert olabiliyor.

Bitcoin düşüşlerinden çok fazla etkilenmeyen bu coin için uzun vade yatırım yapmanın şu sıralar mantıklı olduğu biliniyor. Şayet bitcoin tekrar atağa kalkmasının ardından bir çok altcoinin yükselmesi beklenmekte.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com