Kripto para piyasalarına yeni giriş yapan C98 yani Coin98 binance üzerinen stake edildikten sonra büyük ilgi gördü. Beklenen artışın yaşandığı Coin 98 kısa sürede işlem hacmini artırarak %20 oranlarında bir artış gösteriyor. Coin 98 kendi gibi bir çok kripto para listesinde çok zincirli bir blokchain likidite toplayıcı olarak piyasada yer buluyor. Mobil ve masaüstü alanında 25 blokzincir ağını destekleyen bir cüzdana sahip oluyor.

COİN 98 NEDEN DÜŞÜYOR?

Temmuz ayında binance üzerinden launchpad projesi olarak çıkan coin98 geleceği oldukça parlak ve kazançlı olarak görünüyor. Kripto yatırımcılarının en çok sevdiği yeni coinlerden 2 ve 5 x oranlarında kazançlar elde etmesi bu coin içinde geçerli olacak gibi. Merkezi olmayan bu coinin likidite biriktirme ağına sahip bir blokzincirli yatırımcısının dikkatini çekiyor. Kendi içerisinde bir çok projeye ayrılan coin 98 için en dikkat çekici özelliği ise herhangi bir merkeze bağlı olmaması olarak görünüyor. Bu durum illegal bir alışverişin de önüne geçmiş olması gibi bir çok alanda daha güvenli bir alım satım platformu olduğu anlamına gelmekte.

Son zamanlarda popüler olması ile dikkatleri üzerine çeken coin 98 , temmuz ayında binance üzerinden listelendikten sonra işlem hacmi yükselerek şuan ki değeri olan 5 dolar seviyelerine kadar çıktı. Piyasadaki toplam arzının ise 1.000.000.000 adet olduğunu söylemekte fayda var. Proje yatırımcılarının bu tutarların değer kazandıkça yakılacağı ise gelen haberler arasında.

COİN 98 YORUMLARI VE ANALİZLERİ

Uzmanların yorumları ise bu coin için geliştirilecek olan projeler ile daha yüksek seviyelere kısa sürede ulaşması beklendiği yönünde. Özellikle coin uzmanlarının bu tür kripto paraların piyasaya ilk çıktığında beklenen seviyelere çıkmaması ve gerekli olan ilgiyi görmemesi altında bulunan projelerden kaynaklandığı söyleniyor. Ne kadar güçlü yatırımlar alması ve projelerin gelişimi ile coinlerin değer artışı da o yönde ilgi görüyor. Bitcoin ile aynı oranda değer kazanıp kaybeden coinler arasında yön çizen bu coin için gerekli olan işlem hacimleri temmuz ayı boyunca devam edeceğe benziyor. Uzun vadede yatırımcısına ciddi oranlarda kazanç sağlayacağı ise sürpriz olmayacaktır.

Binance üzerinden %20 komisyon indirimi ile satın almak için Buradan Kayıt olabilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com