CHZ coin geçtiğimiz günlerde %40 oranında bir yükseliş ile yatırıcılarını sevindirmesinin ardından neden düşüyor? Özellikle btc tarafında yaşanan gelişmeler ve chiliz ile birlikte aynı ağı kullanmasından kaynaklı bir düşüş sergilediği öngörülürken BTC düşmesi fakat CHZ yükselmesi ise kafa karışıklığına neden oluyor. CHz token yükselme nedenleri arasında ilk olarak bir çok klüp ile olan anlaşmasından kaynaklı olduğu biliniyor. Ülkemizde Galatasaray, Göztepespor, Trabzonspor ve Başakşehir spor gibi büyük klüpler ile anlaşması olan chiliz için bu tür yatırımların da devam edeceği öngörüldüğü üzere yeni katılan takımlar ile hacim değeri yükseliyor. TRON ile de anlaşması olan CHZ coin için yatırım yapmak uzun vade için oldukça mantıklı görünüyor.

Chiliz Coin Neden Düşüyor?

Projelendirme amaçları arasında ilk olarak futbol klüplerinin desteği ve farklı alanlardaki yatırımları ile oldukça başarılı bir sezon geçiren coin için 24 saatlik hacim değeri de buna bağlı olarak artış gösteriyor. Son 24 saatte 728,112,090.03 usdt değerinde bir artış gösterdi. En yüksek değer ise 0.35705$ dolar olurken en düşük değer ise 0.27863 oranında gerçekleşti.

Hedefin ilk etapta 1$ olması beklenen bu coin için yükselmesinin ardından al-sat yapan kişilerin kar satışlarını yapması bu düşüşe neden olduğu öngörülüyor. Geçtiğimiz gün %40 oranında yükseliş gösteren CHZ coin için bugün -%10 değer kaybederek son 24 saatin en düşük seviyesinde işlem görüyor. Tron projeleri ile bağlantılı olarak işlem gören CHz coin için yatırım yapmak uzun vade için 1 $ hedefine ulaşması gibi amaçlara neden olacak. Bu coini destekeleyecek yatırımlarında 2021 yılı içerisinde mümkün olacağı söyleniyor.

CHZ Coin Nereden Nasıl ALınır?

CHZ coin en büyük kripto borsası Binance üzerinden kolay ve güvenli şekilde satın alınabilir. Bir çok işlem çifti ile satın almak mümkün olduğu gibi sadece USDT ile satın almakta mümkün olabiliyor. Binance kayıt işlemi yapmak kolay olduğu gibi bazı avantajları da bulunuyor. Bunlardan biri %20 komisyon indiriminden faydalanmak için tıklayın. Kayıt işleminin ardından para yatırma seçeneklerini kullanarak nakit yatırabilir bunları USDT veya farklı işlem çiftlerine çevirerek dilediğiniz oranlarda CHZ satın alabilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile coin alma gibi imkanlardan da faydalanabilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com