BTC BAM, girişimciler ve profesyoneller tarafından yönetilen Viyana merkezli bir kripto para madenciliği şirketidir. Şirketin vizyonu, dünyanın herhangi bir yerindeki herkesin madencilik yoluyla kazanmasını sağlayan bir platform oluşturmaktır. Ayrıca platform, kullanıcıları zenginlik oluşturmaya ve finansal özgürlüğe ulaşmaya teşvik ediyor.

Farmasötik ilaç patentlerinin münhasır lisanslarından ve değerli madencilik lisanslarından oluşan 800 milyon AB ödenmiş sermayesi ile yakın zamanda kurulan bir yatırım bankası olan Spektral Investment Bank, 7 blok zincirine sahip ünlü bir yazılım şirketi olan BtcBam ekibi ile bir satın alma anlaşması imzaladı. Bitturex olarak bilinen kripto para borsası; yakında ilk kripto para projesi yatırım borsasına dönüştürülecek.

BTCBAM MOBİL CÜZDAN
BTCBAM Cüzdanı, Bitcoin BAM’ı (BTCBAM) güvenli bir şekilde saklamanızı, göndermenizi ve almanızı kolaylaştırır.

BTCBAM PAY MODÜLÜ
Stake etmede, ağ katılımcıları, coin’leri belirli bir süre cüzdanlarında tutma sözü karşılığında, yatırdıkları miktara, yani kilitledikleri miktara göre bir ödül kazanırlar. Bu nedenle ne kadar çok coin yatırırsanız o kadar çok ödül kazanırsınız.

BTCBAM KART MOBİL UYGULAMASI
İŞLEM DEVAM ETMEKTEDİR..

BTCBAM Kart, kullanılmadan önce para yüklenen, yüklendiği kadar harcanabilen ve birçok üye işyeri ile avantajlı alışveriş yapmanızı sağlayan ön ödemeli bir kart olacaktır.

Şirketin varlıkları ve BTC BAM Madencilik Sistemi üye hesaplarına yatırılan madeni paralar.

Blockchain altyapısı ile gerçek madencilik ile elde edilen BTCBAM coin, şu anda dünyada borsalara, yatırımcılara ve yatırım bankası ortaklığı bulunan girişimcilere teminat sağlayan ilk ve tek kripto paradır.
Bu madeni para öncelikle dehlasyondur, yani değeri enflasyonla ilişkilendiremez.
Ancak deflasyonist doğası herhangi bir ekonomik ilkeye bağlı değildir. BTCBAM coin rezerve edilmemiştir ve elde edilen her coin, BTC BAM Mining System üye hesaplarına yatırılan coinlerin yanı sıra şirketin varlıklarını da içermektedir.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com