Yeni çıkan kripto paralar genellikle ilk çıktığı anda tavan yapıp daha sonra düşüş göstermesi ile biliniyor. Fakat bazı durumlarda bu tam tersi olduğundan yatırımcılar alt yapısı güçlü projelik coin arayışı içerisinde olabiliyor. Yeni listelenen coinlerin takibi binance üzerinden yapılsa da aslında merdiven altı diye tabir edilen bir çok coinde piyasada yer alabiliyor. Tabi bunlarda kazandırmıyor değil fakat altında güçlü bir yapı olmadığından çok güvenilir olmayabiliyor. Binance üzerinde listelenen yeni coinleri arayan yatırımcılar için hazırladığımız özel yazımızda bu coinlerin geleceği hakkında da bilgi alabilirsiniz . 2021 yılında yeni çıkan kripto paralar uzun vadeli yatırım için ve yükseliş trendine girecek bol sıfırlı coin arayanlar için oldukça ideal bir durum. Bu coinlere yatırım yapılması ve piyasalardaki değerini artırmak için gerekli olan çalışmaların da yapılması üstelik dünyanın en büyük kripto para borsalarında listelenmesi bile yeni çıkan bir coinin yükselmesi için yeterli olabiliyor.

BİNANCE YENİ ÇIKAN COİNLERİ %20 KOMİSYON İNDİRİMİ İLE SATIN ALMAK İÇİN BURADAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ

YENİ ÇIKAN KRİPTO PARALAR LİSTESİ

 • Binance, Tornado Cash (TORN)
 • Gitcoin (GTC)
 • Livepeer (LPT)
 • Automata (ATA)
 • NuCypher (NU)
 • Mdex (MDX)
 • Mask Network (MASK)
 • Polkastarter (POLS)
 • Arweave (AR)
 • GYEN

Binance, 22/10/2021 günü saat 13.00 (TSİ) itibarıyla FTM/AUD, FTM/BRL ve SCRT/BUSD alım-satım çiftlerini işleme açacaktır.

Yeni Listelenen Binance kripto paraları %20 indirimli satın almak için tıklayarak üye olun

Yeni çıkacak olan bu coinler ilk etapda binance üzerinden listelenmeye başlayacak. İnovasyon projesi olarak satışa çıkacak olan bu coinlerin geleceği ve projeleri oldukça iddialı. Bu tür coinleri destekleyen binance için ise destekleyici bazı projeler yer alabiliyor. Bunlar arasında farming yani staking sürecinde bu coinler henüz piyasaya çıkmadan yani fiyatları belli olmadan kullanıcıların erken sahip olma gibi staking özelliği bulunuyor. Bu sayede yeni çıkan coinler için bir altyapı oluşturulmuş olabiliyor. Arz talep sürecine göre hareketlilik kazanan bu coinler için yatırımcıların elinde bulunan coinler ne kadar çok oluyorsa bu oranda değeri artabiliyor. Açıklanan bu coinlerin hepsi binance üzerinden satın alınabilir duruma geldiğinde sizlerde %20 komisyon indirimli kayıt için tıklayın.

Yeni çıkan altcoinler listesinde her gün farklı bir listeleme ile karşılaşmak mümkün olabiliyor. Yeni çıkacak kripto paralar listesi güncellenerek sizlerle paylaşılacak. İçeriğimizde bulunan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Risklerin farkına varın.

 

YORUMLAR

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  error: Kriptocoinler.com