Kripto para gelişimi ardından bir çok kişinin tercih ettiği ve kullandığı piyasada bulunan bot çeşitlerinden al sat botları ile otomatik alım satım yapmak ve daha az zararla daha yüksek kazançlar elde etmek mümkün olabiliyor. Gelişimi kısa sürede tamamlanan bu botların bir çoğu ücretli olarak kullanıcılarına sunulurken, ücretsiz olarak kullanılacak botlarında mevcut olduğu bilinmekte.

En çok işlem yapılan kripto borsası olan binance üzerinde geliştirilen al sat botları ile verilen sinyalleri doğru şekilde uygulamak seçilen coin için otomatik olarak alım yapmak ve yükseldiğinde satarak kazanç elde etmek için doğru bir adım olacaktır. Piyasada bir çok bot bulunmasının yanı sıra en çok kullanılan 3commas programı başarılı sonuçlar verebiliyor. Bu programın bir diğer avantajı ise sadece binance üzerinden değil bir çok borsa üzerinden işlem çiftlerine izin veriyor olması. Ücretsiz versiyonlarının yanı sıra 3commas ile deneme hesapları açarak test etmeniz mümkün olacaktır. Cep telefonlarının yaygın olarak kullanılması nedeniyle 3commas bunuda düşünerek sadece windows üzerinden değil android ve ios üzerinden kullanım imkanı da kullanıcılara sunuluyor.

Bu tür uygulamaların ücretsiz olması mümkün olmadığı gibi ücretsiz bu tür program sunan uygulamalardan uzak durulmasında fayda var. Zira hesaplarınızı ele geçirdiği gibi hesabınızda bulunan coinlerinde çalınmasına yol açabilir. 3commas uygulaması da kullanıcılarına ücretli olarak sunulan programlar arasında yer alıyor. aylık 24 ve 84 $ dolar arasında değişen ücretler ile paket özelliklerini kapsayan seçenekler ile satın alabilirsiniz. Piyasalardaki diğer al sat botları da aynı şekilde farklı ücretler ile kullanıcılarına sunulmaktadır. Kullanacağınız programların türkçe dil desteği olmasına dikkat etmeniz daha başarılı sonuçlar doğuracaktır.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com