Barcelona Resmi Kripto Parası Bar Coin Binance sistemi üzerinden listelenmeye başladı. İlk listelenmesi ile birlikte 75 $ seviyelerine kadar çıkan Bar Coin şu sıralar 17$ seviyelerinde işlem görüyor. Çıkış amacı Barcelona futbol clubünün dijital gelir kaynağı olma yolunda gelir elde etmesi ve herhangi bir illegal durum olmadan takıma taraftarlar tarafından gelir elde etme amacı ile kurulduğu iddia ediliyor.

Barcelona Coin Bar Ne Zaman Çıktı?

Barcelona coin taraftarların alım yapmasına 21 nisan 2021 tarihinde satışa çıktı. Çıktığı ilk dakika itibariyle bir çok kişi tarafından alım yapılan bu coinin 24 saatlik hacim değeri USDT cinsinden 18,412,924.61$ olarak biliniyor. 24 saatlik işlem limitlerinde en fazla 21$ seviyelerine kadar çıktığı görülüyor. Geleceği parlak ve lig başlamasına yakın zaman içerisinde yükseliş trendine girecek olan bar coin neden düşüyor?

Bar Coin Neden Düşüyor?

Barcelona takımına dijital bir gelir olarak ortaya çıkan bu coin için düşüş nedenleri arasında ilk olarak lig bitmesi ve şampiyon olamaması olarak biliniyor. Şayet şampiyonluğunu ilan etmesi durumunda %100 oranında bir değer kazanması bekleniyordu. Son maçlarda yaşanan olumsuzluklar ve maç kayıpları , takım içerisindeki gelişmeler gibi nedenlere bağlı olarak düşüş eğilimi gösteren bir coin olarak piyasa da yer alıyor. Özellikle takım taraftarlarının büyük ilgi gösterdiği bu coin için lig başlaması ve takımın maç kazanması gibi durumlarda %10 ile %20 oranlarında bir kazanç sağlayacağa benziyor. Takımın lige hazırlanması ve yapacağı ses getiren transferler ile birlikte değer kazanacak olan bu Taraftar Token için uzun vade yatırımların yüksek geliri olacağı tahmin ediliyor. Binance üzerinden listelenen bu coin için yatırım yapmak ise çok kolay.

Barcelona Bar Coin Nereden Nasıl Alınır?

Son Günlerde bir çok futbol takımının kendi kripto paralarını çıkartması ve coin piyasalarında büyük bir kazancın olduğunu görmesi ile ilk olarak binance üzerinden listelemeye başlıyor. Binance bu coinleri destekleyici bir takım kampanyalar ile destekleyerek duyuruyor. Barcelona Fan Token inovasyon alanında kullanıcıların alımına açıldı. Binance sistemine %20 coin indirimi ile kayıt olmak için tıklayın. Kayıt işleminin ardından arama çubuğuna BAR yazarak coin alımı için gerekli olan ekrana ulaşabilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir