Kripto para listesine yeni çıkacak olan ata coin yani Automata en büyük coin borsası Binance’de listenmek için gün sayıyor. Yeni coinlerin meraklıları Ata coin fiyatı merak ediyor olsa da henüz net bir rakam belirlenmedi. Yeni coinleri destekleyen binance ata coin için stake açmış durumda. Binance kullanıcılarına özel olarak yapılan bu işlem yeni çıkan coinleri destekleyici türden. 3 farklı coin ile stake edebileceğiniz ata coin için dot , bnb , busd coinleri ile stake etmeniz halinde ata coin kazanabileceksiniz. Kazandığınız ata coinler fiyatı belirlendikten sonra hesabınıza yansıyacak. Uzun bir işlem süresi bulunan stake işlemi için öncelikle elinizde belirtilen bu 3 coin bulunması gerekiyor. Stake ettiğiniz andan itibaren hangi coin ile stake işlemi yaptıysanız o coin üzerinden yükseliş ve alçalış trendine göre kazanç elde edebileceksiniz. Tabi stake edilen coinlerin ne kadar hediye ata coin verdiği ise bnb havuz ödülündeki tutarların karşılığında olacak.

ATA COİN AUTOMATA NE ZAMAN ÇIKACAK?

Ata coin şuan için binance üzerinden listelenmesi için lansman yapıldıkta sonra 7 haziran 2021 tarihi sabah 6 itibariyle listelemeye başlayacak. Fiyat olarak henüz tahmin edilen bir tutar olmadığı gibi ilk listelemeden bir kaç gün sonra netlik kazanabilir. Çünkü ilk çıkış anında büyük oranda bir düşüş gösteren coinler gibi ata coinde aynı durumu gösterebilir. Özellikle arz etilen token miktarı da önemli olduğu gibi piyasadaki dolaşım miktarının da çok fazla pay edilmesi yüksek oranlarda bir tutar olması için yeterli olacak.

Ata coin kurucusu Deli Mong tarafından yapılan açıklama ile binance piyasalarında listelenmesinin onlar için büyük bir değer olduğunu ve yeni coinlere olan desteğinin geleceğin parası kripto paraların pazar paylarının büyüyeceğini dile getirdi.

Farming dönemi 30 günlük süreç içerisinde bir çok kişiye tanıtımı yapılacak bu coin için gelecekte iyi noktalarda olacağı yorumlandı.

Binance Launcpad üzerinden stake yani farming işlemi bittikten sonra başlayacak olan alım satım işlemleri ile birlikte kazandığınız tokenlerin değerini öğrenmeniz mümkün olacak. Tahmini fiyat olarak türk lirası 1.5 tl ve 3 tl arasında olması tahmin ediliyor. Fakat elinde dot , bnb gibi tokenleri bulunduran kişiler için oldukça karlı bir yatırım olacaktır.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Kriptocoinler.com