Geçtiğimiz günlerde Twitch yayıncısı hazreti yosuo ” Mustafa Yavuz ” tarafından çıkartılan coin istenildiği gibi verim alınamamasından dolayı yeni bir proje ile kripto dünyasına tekrar giriş yaptı. AmınaCoin isimli mizah coini pancakeswap üzerinden listelenmeye başlamasıyla bir çok kişi tarafından satın alınmaya başlandı. Daha önce çıkartılan HZY coin ile istenilen başarıyı sağlayamaması üzerine yeni bir coin ile yatırımcılarını buluşturan “Mustafa Yavuz” bu coin için oldukça iddialı. Bir çok alanda yapacakları reklamlar ile birlikte bu amk coin geleceğinden iddialı olduğunu söylemesi üzerine hedefin 1$ dolar olacağını öne sürüyor. Daha önce çıkartılan coin için SMA hastalarına destek olmak amacı taşıyan fakat yeni çıkan bu coin için herhangi bir amaca hitap etmemesi kafalarda soru işareti yaratıyor. Arz ve talep üzerine trend olacak bu coin için yatırım yapacakların risklerinde farkında olması gerektiği konusundan bilgilendirme yapıyor.

Airdrop ve Coingecko gibi önemli kripto para listelerinde yer alması hedeflenen bu coin için şuan itibariyle büyük bir yatırım topluluğu içeriyor. Tüm yerel borsalara giriş yapacağı , özel oyunlarla projeyi destekleyici yatırımların yapılması ve özel nft projeleri ile destekleyici yatırımların da yapılacağı iddia ediliyor.

Amına Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

  • AMk coin sadece binance üzerinden alınabilir. Komisyonsuz kayıt için Tıklayın
  • Chrome eklentisi olarak metamask kurulumu yapın ve hesap oluşturun. metamask kurmak için tıklayın
  • Oluşturduğunuz hesaba binance üzerinden aldığınız bnbleri bep20 ağı üzerinden metamask gönderiyorsunuz.
  • Bakiye metamask hesabına gönderildikten sonra pancekswap üzerinden metamask ile giriş yapıyoruz.
  • Trade kısmından hesap adresinizi yapıştırarak bnb ile amk satın alabilirsiniz.

Satın alma işleminde ihtiyacınız olan bilgilerde aşağıdaki gibidir.

Network Name: Smart Chain

New RPC URL: https://bsc-dataseed.binance.org/

ChainID: 56

Symbol: BNB

Block Explorer URL: https://bscscan.com

Bu tür kripto para piyasalarında yer alan coinler ve verdiğimiz bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yapacağınız yatırımlarda risklerin de farkında olun.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir