AdvCash Güvenli mi ? Advcash Cüzdanı Para Nasıl Çekilir?

Advcash hesap cüzdanı ile bir çok nakit işlemlerini hızlı ve kolay şekilde yapmanızı sağlayan uluslar arası online para transfer hizmeti advcash cüzdanı ile yapmanız mümkün. Advcash kullanmak isteyenlerin ilk sorduğu advcash güvenli mi? sorusuna ise yazımızda yer alan bilgiler neticesinde öğrenebilirsiniz. Malta merkezli kuruluşun dünyanın her yerinde sponsorlukları ve kullanım alanları olduğu gibi kripto piyasalarında en çok kullanılan para transfer aracı olarak biliniyor.

Online bankacılık hizmetini daha dijital bir ortama taşıyan advcash ile bir çok kuruluşa para aktarmayı kolay şekilde yapabilirsiniz. Ülkemizde özellikle binance kripto piyasasına para aktarmak için kullanılan advcash bununla birlikte diğer nakit işlemi yapılacak alanlara da transfer işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 150 ülke üzerinden kullanılan advcash için kredi kartı ile para aktarma , hesaplar arası para transferi gibi uygulamaları kullanmanıza olanak sağlıyor.

Binance üzerinden yapacağınız işlemlerde advcash komisyon oranlarındaki durumlardan etkilenmezsiniz. Çok düşük komisyon ücretleri ile yapacağınız para aktarmalar sizlere artı bir avantaj sağlayacaktır. Kayıt işlemi için giriş yaptığınız portal üzerinde ki sağ üst köşede bulunan sign up kısmından size özel bilgilerinizi doldurarak işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda doğrulama işlemlerini yapmanız halinde size gönderilecek olan kart şeklindeki cüzdanınız ile bir çok banka ATM üzerinden hızlı bir şekilde para çekme olanağına sahip olacaksınız. Para çekme işlemlerinde küçük miktarlarda komisyon ücretleri ile karşılaşmanızda mümkün olacaktır. Doğrulama işlemlerini yapmanız için ise sizden istenen belgeleri istenilen süre içerisinde göndermeniz halinde onaylanarak doğrulanmış hesap profili üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aksi taktirde para yatırma işlemi yapabilir fakat para çekme işlemi yapamazsınız.

error: Kriptocoinler.com