Tarihin en büyük kripto para toplantısı Bitcoin Konferansı ünlü isimlerin katılımı başlıyor. Bir çok kişinin yakından takip ettiği bu konferansa katılmak mümkün olacak. Kripto paraların geleceği ve altcoin yatırımlarındaki balina etkinliklerinin konuşulacağı toplantıda coinler nasıl bir ivme çizecek?

Konferans katılımcıları arasında önemli isimlerin başında olan twitter kurucusu konuşmaları ile başlayacak olan etkinliğe Michael Saylor ,Jack Dorsey , Nick Szabo , Ron Paul ve Wyongmin Senatörü Cynthia Lummis katılımcı olarak etkinlikte yer alırken konuşmaları ile kafasında soru işareti olan bir çok yatırımcıya ışık tutacak.

BİTCOİN TOPLANTISI NE ZAMAN?

Konferans ABD saatiyle 3 haziran tarihinde başlayacak olup 5 haziran tarihinde sona erecek. ABD’de bulunan Mana Wynwood Convention Merkezi’nde başlayacak olan etkinliğe bir çok kişinin yanı sıra sizlerde katılabileceksiniz. Online olarak aynı anda yayın yapacak etkinliğin başlama saatinden önce giriş yaparak konferansta yapılan konuşmaları takip edebilirsiniz. Aynı zamanda net bir bilgi olmamakla birlikte Youtube üzerinden canlı yayın yapması muhtemel olacak. Etkinliğe canlı olarak katılmak için 10 bin adet satılacak biletler tükenmiş durumda. Balinalara özel olarak satılan bu biletler büyük rakamlar ile yatırım yapanlar için özel olarak satışa çıkıyor.

Tony Hawk ve bir çok ünlü isimle tanışma fırsatı bulacak olan bilet sahipleri ise 5 haziranda gerçekleşecek olan balina etkinliğine de ücretsiz olarak katılabilecek. Konferans başladıktan sonra youtube üzerinden yapılacak olan canlı yayın için etkinlik linki buradan yayınlanacak.

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir